Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

Stanislav Kuka - Winer

Firma Winer,je dlohoročným výrobcom ponožiek na Slovensku. Spoločnosť Winer vznikla v roku 1996. Špecializuje sa na výrobu ponožiek pre aktívny životný štýl. Sortiment zahrňuje špeciálne funkčné športové ponožky, spoločenské ponožky, zdravotné ponožky a ponožky pre deti.
Všetky typy ponožiek sú navrhované s maximálnym dôrazom na ergonómiu, spôsob namáhania ľudskej nohy a na vytvorenie optimálnych klimatických podmienok pre nohy. Zvláštna pozornosť pri výrobe sa venuje naprogramovaniu pnutia lemov. Toto programovanie pnutia zabezpečuje, že ponožky obopínajú nohy tlakom dostatočne silným aby sa udržala na nohe ale primeraným aby nedráždila nohu.Všetky výrobky boli skúšané a certifikované Skúšobným ústavom a splňujú všetky podmienky kvality a zdravotnej nezávadnosti.
Kontaktné údaje
Región:
Banská Štiavnica
 
Drevená 9, 969 01 Banská Štiavnica
Telefón:
045 692 12 63
E-mail:
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Výroba, montáž tovaru:
ponožky, podkolienky, športové ponožky, pracovné, spoločenské a zdravotné ponožky
Fotografie

Stanislav Kuka - Winer

Banská Štiavnica, Drevená 9

96901

32035501

Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri

14.12.1995

Stanislav Kuka

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.