Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

MY LADY - Svadobný salón

Svadobný salón MyLady Vám od roku 2007 ponúka exkluzívne svadobné šaty renomovaných svetových značiek ako Eddy K. Milano, Diane Legrand, Lisa Donetti a Lanesta . Naše modely sú zárukou kvality a tradície. Všetky modely majú garantovanú kvalitu, ktorá sa dá overiť priamo u výrobcu.

Modely pre naše nevesty vyberáme osobne na prehliadkach v Miláne a Wiesbadene.

Zárukou spokojnej nevesty sú vždy krásne svadobné šaty, ktoré neveste sadnú ako uliate.

Pomôžeme Vám, aby Váš svadobný deň bol najkrajším dňom Vášho života.

Vaša spokojnosť je na prvom mieste.

Navštívte náš salón a presvedčte sa sami!
Kontaktné údaje
Región:
Trenčín
 
1. mája 174/13, 911 01 Trenčín
Telefón:
0948652111
E-mail:
 

Ďalšie informácie o firme

Predaj, distribúcia tovaru:
Svadobné šaty, Spoločenské šaty, Detské šaty, Šaty na stužkovú
Poskytované služby:
Ponúkame Vám kompletnú starostlivosť pri výbere Vašich vysnívaných svadobných šiat a ich úprav, aby ste v nich vyzerali naozaj dokonale. Takisto je u nás možnosť si dať ušiť svadobné šaty na mieru v talianskej manufaktúre. Svadobné obrúčky zabezpečí firma KAMEA Gold s.r.o. Darčekový wishlist pre vašich blízkych si môžete vytvoriť na Designea.sk. Ponúkame taktiež veľký výber spoločenských šiat, jabloneckej bižutérie a rôznych doplnkov.
Všeobecné informácie:
svadba, svadby, požičovňa svadobnývh šiat, stužkové, detské šaty, vlasy a líčenie, svadobný salón trenčín, požičiavanie svadobných šiat požičiavanie spoločenských šiat na večierky, plesy požičiavanie spoločenských šiat na stužkové slávnosti požičiavanie detských spoločenských šiat na prvé sväté prijímanie, oslavy, svadby rodinné oslavy

Lenka Zigová

Dubnica nad Váhom, Bottova 868/66

01841

50315269

01.05.2016

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.