Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

BLASA s.r.o.

Máte starosti s vedením účtovníctva? Potrebujete spracovať daňové priznanie?

BLASA s.r.o poskytuje účtovnícke služby pre platcov i neplatcov DPH. Ponúka vedenie účtovníctva pre firmy, podnikateľov, SZČO ale aj pre spoločenstvá vlastníkov pozemkov a bytov.
Kontaktné údaje
Región:
Trenčín
 
Opatovská 389/18, 911 01 Trenčín
Telefón:
0905 424 413
E-mail:
Pobočky firmy BLASA s.r.o.
KANCELÁRIA - Trenčín
 

Ďalšie informácie o firme

Poskytované služby:
BLASA s.r.o poskytuje komplexné účtovnícke služby pre firmy, podnikateľov, SZČO, ale aj pre spoločenstvá vlastníkov pozemkov a bytov: jednoduché účtovníctvo, podvojné účtovníctvo, mzdy a personalistika, skladové hospodárstvo, štatistické hlásenia, spracovanie účtovných závierok, daňové priznania, komunikácia s úradmi a inštitúciami, spracovanie hlásení a prehľadov. uctovnictvo
Všeobecné informácie:
Firma Blasa s.r.o. vznikla v decembri 2014 na základe 22 ročnej praxe konateľky spoločnosti v oblasti účtovníctva. Tá začínala v prestížnych audítorských spoločnostiach. V roku 2000 si založila živnosť zaoberajúcu sa vedením účtovníctva, kde nadobudnuté skúsenosti zhodnotila a ďalej rozvíjala. Svojim prístupom si získala stálych klientov (drobných podnikateľov ako i väčšie obchodné spoločnosti), s ktorými spolupracuje už od začiatkov samostatného podnikania. V záujme ďalšieho rozvoja v oblasti vedenia účtovníctva bolo založenie spoločnosti s ručením obmedzeným BLASA s.r.o. logickým vyústením jej predchádzajúcej činnosti.

BLASA s.r.o.

Trenčín, Opatovská 389/18

91101

47981199

09.12.2014

2015: 27 725 EUR

Mariana Blahová

Mariana Blahová, vklad: 5000 EUR

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.