Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

Sobík, s.r.o.

Internetový obchod Sobík ponúka kvalitné edukačné hračky v angličtine, detskú BIO stravu a hračky pre všetky vekové kategórie.
Kontaktné údaje
Región:
Prievidza
 
Diviaky nad Nitricou 208, Diviaky nad Nitricou 972 25
Telefón:
0911 982 415
E-mail:
 

Ďalšie informácie o firme

Predaj, distribúcia tovaru:
Hračky v angličtine; Hračky pre najmenších; Termofľaše; Detská výživa; Autíčka, trojkolky, odrážadlá, kolobežky, trenažéry; Drevené hračky; Stavebnice; Kreatívne hračky; Domino, pexeso; Spoločenské hry; Hračky do záhrady; Hudobné nástroje; Doplnky; Bábiky a doplnky; Puzzle; Detská BIO kozmetika; Kočíky a autosedačky pre bábiky U nás nájdete produkty od výrobcov: Anamalz; Bright Starts; Chicco; DetiArt; Djeco; Eco Vessel; Educa; Ella´s kitchen; Fisher - Price; Granna; Haba; Injusa; Janod; KidKraft; LeapFrog; Llorens; MARIANPLAST; Mattel; Micro; Mondo; Pazapa; Plasmon; Puky; Quercetti; RenArt; Scotchi; Smoby; Sophie la Girafe Cosmetics; STARPLAST; Superstructs; Trostisar; V-tech; WABA Fun; Wooky; Yookidoo
Poskytované služby:
Tovar zasielame poštou alebo kuriérskou službou, na ktorékoľvek miesto na Slovensku a Českej Republike
Fotografie

Sobík, s.r.o.

Diviaky nad Nitricou, Diviaky nad Nitricou 208

97225

47846160

Spoločnosť s ručením obmedzeným

15.07.2014

2016: 6 196 EUR

Marianna Iliašová, vklad: 2500 EUR

Mária Kalfasová

Vladimír Iliaš

Vladimír Iliaš

Marianna Iliašová

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.