Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

Wincott People, a. s.

Wincott People je medzinárodná skupina spoločností, ktorá sa špecializuje na vyhľadávanie a výber zamestnancov, ich dočasné pridelenie a súčasne na poskytovanie kompletného servisu v oblasti personálneho poradenstva. Poskytujeme konzultácie v oblasti optimalizácie systému riadenia ľudských zdrojov, tvorby a implementácie stratégií odmeňovania.

Zamestnávame ľudia prevažne v robotníckych profesiách (kvalifikovaných či nekvalifikovaných), a to zo všetkých odvetví. Medzi hlavné oblasti patria automobilový a strojárský priemysel. Aktuálne v Európe spolupracujeme s cca 100 prevažne strojárskymi podnikmi. Významných klientov však máme aj vo spoločnostiach z iných odvetví.

So svojou pobočkovou sieťou, rozmiestnenou v rámci Českej republiky, Slovenskej republiky a Nemecka, flexibilne pristupujeme k požiadavkám našich klientov a zamestnancov ak v oblasti ponuky práce, tak zamestnávania.
Kontaktné údaje
Región:
Bratislava
 
Plynárenská 7/A, Bratislava – mestská časť Ružinov, 821 09
Telefón:
0917 205 205, 0800 500 105
Pobočky firmy Wincott People, a. s.
Wincott People - Košice
Wincott People - Michalovce
Wincott People - Trnava
Wincott People - Bratislava
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Poskytované služby:
Personálny lízing, Recruiting, Brigádnický servis, Personálne poradenstvo, Školenia a tréningové programy,
Všeobecné informácie:
MISIE Poslaním skupiny Wincott People je byť spoľahlivom partnerom pri rozvoji podnikania v oblasti ľudských zdrojov s ponukou profesionálnych služieb obchodným spoločnostiam. Tiež si uvedomujeme aj to, že naši zamestnanci sú našou najlepšou vizitkou, a preto vyvíjame maximálne úsilie k ich motivácii a spokojnosti. VÍZIE Cieľom skupiny Wincott People je byť profesionálom v oblasti ľudských zdrojov a poskytovať súvisiace služby s individuálnym prístupom. Vďaka ojedinelému projektu v tomto odbore očakávame postupný nárast v rámci európskeho trhu, a to prostredníctvom siete našich partnerov, obchodných klientov a externých zamestnancov.
Fotografie

Wincott People, a. s.

Bratislava - mestská časť Ružinov, Plynárenská 7/A

82109

44400926

SK2022695829

Akciová spoločnosť

07.10.2008

2015: 2 576 677 EUR

Ján Hendrych

Rastislav Velič

Róbert Gaboš

Radek Vlk

Jana Hačundová

Gabriela Valáriková

15

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.