Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

Penzión Zuzana

Penzión Zuzana ** je vhodné miesto pre oslávenie vašej svadby alebo rodinného stretnutia v príjemnom a tichom prostredí hneď vedľa rieky Váh. Penzión Zuzana sa nachádza 10 minút pešej chôdze od centra mesta Trenčín v mestskej časti Za Mostami pri rieke Váh s nádherným panoramatickým výhľadom na Trenčiansky hrad.
Kontaktné údaje
Región:
Trenčín
 
Radlinského 20, 91105 Trenčín
Telefón:
0905 729 489
 

Ďalšie informácie o firme

Poskytované služby:
Domáca kuchyňa, Detské ihrisko, Letná terasa, Nefajčiarske priestory, Televízia, Wifi free, bar, reštaurácia fajčiarska a nefajčiarska zóna rodinné a firemné akcie do 30 osôb ,možnosť platiť kartou letná krytá i otvorená terasa Ponúkame ubytovanie v 1 a 2 lôžkových izbách. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie. Možnosť prístelky. Panoramatický výhľad na hrad. Cena za 1 lôžkovú izbu = 27 Euro / deň Cena za 2 lôžkovú izbu = 40 Euro / deň Cena za prístelku = 13 Euro / deň ubytovanie trenćín, penzion trenčín
Fotografie

STONE PARTNERS, s. r. o.

Trenčianske Mitice, Zemianske Mitice 175

91322

46335251

SK2023326910

Spoločnosť s ručením obmedzeným

31.08.2011

2016: 80 701 EUR

Mária Hôrková

Iveta Sýkorová, vklad: 1665 EUR

Mária Hôrková, vklad: 1665 EUR

Oto Hôrka, vklad: 1670 EUR

Iveta Sýkorová

Oto Hôrka

15

Prevádzkovanie strelnice, Prenájom hnuteľných vecí, Úschová zbraní a streliva, Čistiace a upratovacie služby, Reklamné a marketingové služby, Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby, Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností, Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností, Cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie, Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach, Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom, Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3, 5 t vrátane prípojného vozidla, Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok, Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí, Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie), Prípravné práce k realizácii stavby, Skladovanie, Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení, Uskutočňovanie stavieb a ich zmien, Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.

Zaradenie v kategóriách

Penzióny

,

Ubytovanie na Slovensku

,

Reštaurácie

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.