Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

MUDr. Jarmila Temňák Kňazeová - zubná ambulancia

Stomatologická ambulancia v OC RETRO na 2. poschodí Vás privíta priateľským prostredím a príjemnou atmosférou.

Zákroky vykonáva doktorka Kňazeová citlivo s maximálnym ohľadom na pacienta. Profesionálny prístup lekárky je podporený aj tým najmodernejším vybavením ambulancie, vďaka ktorému nemusíte cestovať po celom meste.

VYBAVENIE AMBULANCIE:
Nová stomatologická súprava – kreslo – zn. Castellini
Nový RTG prístroj – RVG (radioviziografia) – Rtg snímky s minimálnou dávkou žiarenia
Ortopantomogram – RTG prístroj na zobrazovanie hornej a dolnej čeľuste na jednom snímku – tzv. OPG snímok
Nový prístroj na výrobu ozónu, ktorý má derinfekčné a likvidačné účinky na všetky baktérie ústnej dutiny – teda aj na pôvodcu vzniku zubného kazu.
Výplňové materiály v nadštandardnej kvalite
Ponuka vysokoestetických zubných náhrad, ktoré sú vyrobené v spolupráci s nadštandardne vybaveným zubným laboratóriom.

ORDINAČNÉ HODINY:
Pondelok: 9-17:00
Utorok : 9-21:00
Streda : 9-17:00
Stvrtok: 9-17:00
Piatok : 9-13:00
Kontaktné údaje
Región:
Bratislava
 
Nevädzová 6, Bratislava - mestská časť Ružinov, 82101
Telefón:
0944 509 401
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Poskytované služby:
PREVENCIA A DENTÁLNA HYGIENA: Stomatologické preventívne prehliadky detí a dospelých; Odstraňovanie zubného kameňa a povlakov ultrazvukom, mechanicky – kyretami; Pieskovanie zubov (Air Flow) – odstránenie farebných nánosov zo zubov, leštenie zubov; Lokálna fluoridácia a pečatenie zubov; Bielenie zubov; Ozdoby do zubov (kryštálik, strieborné a zlaté ozdoby) CHIRURGICKÉ VÝKONY: Extrakcie (vytiahnutie) mliečnych aj trvalých zubov; Chirurgické, implantologické a parodontologické konzultácie; Ošetrenie sťaženého prerezávania "zuba múdrosti"; Hemiextrakcie; Revízia rán PROTETICKÉ PRÁCE: Porcelánové fazety; Korunky; kovokeramika; bezkovová keramika (Empress, Cercon); živica; Mostíky; Implantáty – v spolupráci s chirurgom-implantológom; Snímateľná protetika – snímateľné náhrady (protézy); Medzerník RTG DIAGNOSTIKA: RVG (radioviziografia) – intraorálne malé röntgenové snímky s minimálnou dávkou žiarenia, ktoré sú vyhodnocované do niekoľkých minút na monitore priamo na kresle pred pacientom. OPG (ortopantomogram) – panoramatické veľké snímky, ktoré sú vyhotovené priamo v ambulancii, bez čakania, s možnosťou ich napálenia na CD, DVD, prip. nahratia na USB kľúč. Intraorálna kamera – prezeranie skutočnej situácie v ústach pacienta, záznam je možné sledovať na monitore, ilustratívny popis spojený s prehliadkou. VÝPLŇOVÁ TERAPIA: Amalgámové výplne; Biele výplne: fotokompozit, skloionomér; Porcelánové výplne; Výplne koreňov (endodoncia) – liečba koreňových kanálikov, nadstavby a dostavby zubov v jednom sedení; Ozónová terapia; Farebné výplne do mliečnych zubov pre malých pacientov
Všeobecné informácie:
stomatológ; stomatológia; zubár, zubár bratislava, zub mudrosti, bolest zubov, zuby, zubny kamen, citlive zuby, cistlivost zubov, bielenie zubov, plomba, plomby, zubna hygiena, biele zuby, lekar, zubny kaz, kazy, súkromný zubár.
Fotografie

MUDr. Jarmila Kňazeová

Bratislava - mestská časť Ružinov, Nevädzová 6

82101

42179246

Slobodné povolanie (fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona)

23.06.2010

Zaradenie v kategóriách

Stomatológia, zubné ambulancie

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.