Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

gurmantravel.sk, s.r.o. - Roberts

gurmantravel.sk - prvotriedne produkty od renomovaných výrobcov.

Z oblasti korenín a solí je to firma TERRE EXOTIQUE, ktorá patrí medzi najkvalitnejších producentov týchto surovín a ich produkty používajú najlepší kuchári na svete. JAMIE OLIVER, kuchárska a televízna hviezda, ponúka kuchynské náradie, ktorého zaujímavý design zosobňuje to, čo je pre neho typické, hravosť a veselosť. Ďalšia kuchárska hviezda KEN HOM, propagátor spájania ázijskej a francúzskej kuchyne vám predstavuje svoje wok panvice z kvalitného materiálu. V našom e-shope nájdete aj širokú ponuku kníh, či už kuchárskych alebo cestovateľských.
Kontaktné údaje
Región:
Bratislava
 
Špitálska 29, 811 08 Bratislava
Telefón:
0903241755
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Predaj, distribúcia tovaru:
Chute ISTRIE - PIRANSKA morská soľ; TERRE EXOTIQUE - Korenie; Koreniny; Koreniny mleté, drvené; Korenie zmesi; Papriky; Byliny; Zmesi kvetín a ovocia; Vanilky a škorice; Fleur de Sel z Madagaskaru; Kobylky a červíky; Soli sveta; Diamantová soľ; Perlová soľ; Sirupy AGAVE; Vínne octy; Pasty, čatní; Cukor; Sušené ovocie; Extrakty; DARČEKOVÉ SETY; Sirupy a vody; Olej; Morské riasy; Horčice; Čokoládové pasty; JAMIE OLIVER do vašej kuchyne; panvice KEN HOM; BARBEQUE omáčky; TALIANSKA tradícia; BIO Cestoviny FELICETTI; ŠŤAVA Z GRANÁTOVÉHO JABLKA; HORÚCE NOVINKY JULIE ANDRIEU; PIKANTNÉ omáčky; Džemy od SANDRINY; Chuť južného TALIANSKA. biopotraviny
Fotografie

gurmantravel.sk, s.r.o.

Bratislava, Mliekarenská 8

82109

46693998

SK2023543841

Spoločnosť s ručením obmedzeným

30.05.2012

2014: 17 754 EUR

Robert Braun

Erik Braun

Erik Braun, vklad: 5000 EUR

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.