Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

COFFEE FACTORY, s.r.o.

Naša kaviareň je navrhnutá tak, aby ste sa cítili ako doma. Domáce prostredie zaručuje vychutnanie si zaslúženého oddychu pri šálke kvalitnej kávy. Kaviareň disponuje kapacitou 40 miest. Taktiež v letných mesiacoch možnosťou posedenia si na dvoch letných terasách.

Pre pohodlie zákazníka disponujeme bezplatnými parkoviskom a WiFi pripojením.
Taktiež ponúkame možnosť prenájmu celého priestoru (cca 230 metrov štvorcových).

COFFEE FACTORY sa zaoberá aj pražením a predávaním odrodových káv z rôznych krajín sveta. Kvalita a chuť je pre nás veľmi dôležitá, a tak sme sa rozhodli pražiť kávu priamo v našej kaviarni a objednať si ju môžu aj v našom internetovom obchode.

Zelenú kávu dovážame z rôznych krajín sveta. Každá káva má špecifickú chuť a arómu, čo ju robí výnimočnou. Kávu pražíme na profesionálnom pražiacom stroji Giesen W6 s kapacitou až 24kg za hodinu.

Pražiareň zaručí čerstvosť kávy, arómu a vyváženú chuť dokonalosti špecifickú pre daný druh. Stredne tmavý stupeň praženia zaručuje porovnanie špecifickosti chutí jednotlivých káv a rozpoznanie vystupujúcich chutí. Preto odporúčame práve tento stupeň praženia pre našich zákazníkov.
Kontaktné údaje
Región:
Banská Bystrica
 
Stavebná 3642/1, 974 01 Banská Bystrica
Telefón:
0905 919 779
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Predaj, distribúcia tovaru:
káva
Poskytované služby:
kaviareň, pražiareň kávy, praženie a predaj kávy, prenájom priestorov pre firemné akcie, obchodné stretnutia a rodinné oslavy
Fotografie

COFFEE FACTORY, s.r.o.

Pohronská Polhora, Rohozná 490/47

97656

36648230

Spoločnosť s ručením obmedzeným

26.04.2006

2015: 29 789 EUR

Roman Kvalich, vklad: 3000 EUR

Monika Ďuriak Stieranková, vklad: 3639 EUR

Roman Kvalich

Monika Ďuriak Stieranková

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.