Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

Dermaefekt - salón krásy

Derma Efekt používa najmodernejšie a osvedčené prístroje kozmetickej starostlivosti na formovanie a skrášľovanie tela, pokožky a tváre. Zameriavame sa nielen na dámsku, ale aj na pánsku klientelu. Ponúkame Vám klasickú, ale aj najmodernejšiu prístrojovú starostlivosť o tvár a telo v kombinácií s kvalitnou profesionálnou kozmetikou Alissa Beauté, Ainhoa a Germaine de Capuccini, ktoré účinne podporujú konečný efekt všetkých ošetrení a procedúr. Našou samozrejmosťou je profesionálny a individuálny prístup ku každému klientovi a našim cieľom je Vaša spokojnosť. Každému nášmu klientovi poskytneme služby, pri ktorých mu okrem skrášlenia zovňajšku, navodíme i pocit vnútornej harmónie a spokojnosti.

Telefonické kontakty:
Kozmetika a microblading 0910 395 394
Mihalnice 3D a pedikúra 0910 692 832
Predlžovanie vlasov a kaderníctvo 0949 309 379
Kontaktné údaje
Región:
Bratislava
 
Znievska 3, 851 05 Bratislava Petržalka
Telefón:
0910395394
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Poskytované služby:
IPL a rejuvenizácia pleti; Microblading - permanentný make-up obočia; Klasické kozmetické ošetrenia (Medicinálna pedikúra, Depilácia voskom); Prístrojové ošetrenia tváre (Rádiotermolifting - vyhladenie vrások a vypnutie pokožky, hĺbkový peeling Skin Scrubber ; Prístrojové ošetrenia tela (Kavitácia - neinvazívna bezbolestná liposukcia); Termoterapia a kryoterapia; Masáže; Starostlivosť o vlasy a líčenie, Kaderníctvo, Predlžovanie vlasov, Zahusťovanie vlasov
Všeobecné informácie:
lymfodrenáž; lifting tváre, Vibračná masážna plošina, Spoločenské účesy a make-up
Fotografie

Andrea Szalaiová Dermaefekt

Bratislava - mestská časť Petržalka, Budatínska 81

85106

47114118

Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri

26.04.2013

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.