Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

Autoservis ANTAL

Svojim klientom ponúkame komplexné služby v oblasti autoservisu a pneuservisu, disponujeme novým a kvalitným technickým vybavením, ktoré splní požiadavky aj náročných klientov. Náš profesionálny tím má bohaté skúsenosti v oblasti servisu a pneuservisu osobných vozidiel. Svojim prístupom k zákazníkom, svojou pružnosťou a orientáciou na všetky druhy značiek automobilov sme tou správnou konkurenciou pre veľké (neosobné) autoservisy. V našom malom (rodinnom) autoservise ponúkame kvalitný a osobitý prístup.

Pneuservisné služby a všetky druhy opráv defektov a prierazov pneumatík ponúkame aj bez objednania. Naviac ponúkame rýchloservis, geometriu, nastavenie svetiel, výmenu dielov ovplyvňujúcich životnosť pneumatík, pohotovostnú službu 24 hodín nonstop v rámci okresu. Na predaj máme pre Vás pripravenú širokú škálu pneumatík, aludiskov, autobatérií a náhradných dielov.
Kontaktné údaje
Región:
Banská Bystrica
 
Stavebná 1, Banská Bystrica, 97401
Telefón:
0484143770, 0903508105
E-mail:
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Predaj, distribúcia tovaru:
Pneumatiky, Oleje, Autobatérie, Zapaľovacie sviečky a žhaviče, Povinná výbava vozidiel, Tekutiny do ostrekovačov, Autokozmetika, Disky, Puklice, Filtre, Autokozmetika, Autodiely
Poskytované služby:
autoservis, pneuservis
Fotografie

A.P.S.A. s.r.o.

Banská Bystrica, Stavebná 1

97401

46567780

SK2023464949

Spoločnosť s ručením obmedzeným

10.03.2012

2015: 66 749 EUR

Jaroslav Antal

Jaroslav Antal, vklad: 18000 EUR

Jaroslav Antal, vklad: 18000 EUR

Jaroslav Antal

Zaradenie v kategóriách

Autoservisy

,

Auto moto služby

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.