Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

PINOKIO HRAČKY

V našom internetovom obchode nájdete kvalitné drevené hračky. V ponuke máme vyše 25 značiek drevených hračiek z celého sveta. U nás si v pohodlí Vášho domova vyberiete zo širokého sortimentu hračky od 0 po 99 rokov. Na svoje si prídu bábätká, chlapci a dievčatá, ale i dospelí, hlavne milovníci hlavolamov a hlavolamových hier.

Zároveň chceme upriamiť Vašu pozornosť i na kamennú predajňu v Trnave (Štefánikova 16), kde si môžete prísť niektoré hračky pozrieť osobne.

Naše hračky sú kvalitné a bezpečné pre Vaše deti.

Sú vyrobené z prírodných materiálov – dreva, ktoré poskytuje pocit spojenia s prírodou. Majú pútavý dizajn a odolávajú aj tej najaktívnejšej hre.

Naši dodávatelia sa zaručujú využívaním prírodných (potravinových) farieb, čo preukazujú aj samotné certifikáty schvaľujúce predaj v Európskej únii.

Hračky, ktoré vyberáme do nášho obchodu majú vzdelávaciu pridanú hodnotu. Prinášajú dieťaťu uspokojivý pocit z hrania a zároveň ho vo vývoji posúvajú ďalej. Naše výukové hračky pomáhajú rozvíjať i deti s poruchou učenia a autizmom.
Kontaktné údaje
Región:
Trnava
 
Štefánikova 16, 917 01 Trnava
Telefón:
0944 726 746
 

Ďalšie informácie o firme

Predaj, distribúcia tovaru:
Hračky pre dievčatá, Hračky pre chlapcov, Hračky pre najmenších 0-2 rok, Domčeky pre bábiky, Hrady, Farmy, Archy, Betlehemy, Vláčiky, vláčkodráhy, Stavebnice, Gorálky, Vkladacie puzzle, Motorické hračky, Kocky, Detské hudobné nástroje, Detské divadlá, bábky, Školské pomôcky, tabule, Výtvarné a kreatívne hračky, Hry a hlavolamy, Odrážadlá, vozíky, chodítka, Puzzle, 3D puzzle, 3D puzzle robotické, Drevené dekorácie, Zariadenie izbičiek, Hračky na von, Detské ihrisko, Hračky podľa Montessori, Nedrevené hračky
Všeobecné informácie:
Dreveným hračkám rozumieme a radi Vám poradíme a pomôžeme pri ich výbere!
Fotografie

Zuzana Adameová

Trnava, Ulica Hornopotočná 8374/17

91701

47565063

Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri

01.01.2014

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.