Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

Ekohračky - hračky z prírodných materiálov

Celý život človek hľadá alternatívy, ktoré sú zdravšie, kvalitnejšie, lepšie. Tento obchodík sme založili za účelom, aby sme Vám mohli ponúknuť alternatívu pre Vaše detičky, pretože z vlastnej skúsenosti vieme, že s hračkou, ktorá je pre dieťa kamarátom, s ktorým sa rado porozpráva, môže si ho zobrať so sebou do postieľky a spinkať spolu. Hračka ktorá rozvíja detskú fantáziu, kreativitu a samostatnosť a tým pádom svojim spôsobom správne vychováva dieťatko od malička.

Náš obchodík je zameraný špeciálne na terapeutické hračky, hračky na rozvíjanie logiky a tvorivosti a hračky, ktoré si môže dieťa zobrať do svojej kabelky, keď náhodou ide s mamkou do obchodu na nákup.

Tento obchodík sme založili dvaja súrodenci Majka a Marek, ktorí už dávno vyrástli z detských liet, ale spomienky na typické hračky nášho detstva nám zostali - Plyšové medvede, psík vypchaný slamou, plyšový hojdací koník, kuchynka z plechu, autíčka a ruské bábiky, ktoré mali skoro meter.
Kontaktné údaje
Región:
Poprad
 
Nad tehelňou 2928/7, 059 51 Poprad-Matejovce
Telefón:
0907 914 225
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Predaj, distribúcia tovaru:
Drevené hračky, Látkové hračky, Drevené stavebnice, BIO - Hrkálky, Skladačky a hlavolamy, Narodeninové hračky, Kartónové hračky, Ekologické výtvarné potreby
Všeobecné informácie:
Dnes žijeme v dobe Plastu a všade naokolo ho vnímame ako súčasť nášho života. Niekde je nevyhnutnosťou, ale vo viacerých prípadoch je možné nahradiť tento neprirodzený chemicky vyrobený polymér alternatívou, ktorá je priaznivejšia už pri svojej výrobe pre prírodu. Takouto náhradou sú aj ekologické hračky vyrobené z prírodných materiálov, ktoré sú v prírode rozložiteľné a ich polčas rozpadu sa dá počítať na mesiace maximálne zopár rokov, čo v porovnaní s nerozložiteľnými plastmi je obrovskou výhodou pre zdraviu prospešné životné prostredie. Preto sme sa rozhodli, že Vám ponúkneme alternatívu. V ďalších článkoch v tejto sekcii sa dozviete niekoľko základných informácii čo sú to vlastne tie ekologické hračky.
Fotografie

Občianske združenie Divadlo východná

Európa Poprad

Poprad, Riaditeľstvo OZDVEP Nad teheľňou 2928/7

05951

37946340

Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)

03.03.2005

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.