Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

Marek Mikloš - TYCAN

Firma Tycan pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993. Zaoberá sa predajom a servisom kancelárskej techniky. Je certifikovaným predajcom značky Canon pre kopírovacie stroje, faxy, multifunkčné zariadenia, tlačiarne a skenery. Ponúka kancelársku techniku ostatných renomovaných značiek ako HP, Epson, Samsung, Dell, Asus, Microsoft, LG ...

Zabezpečuje kvalitný komplexný servis s dostatkom náhradných dielov pre kopírovacie stroje značky Canon, tlačiarne, faxy a multifunkcie značiek Canon, HP, inštalácie zariadení priamo u zákazníka a zaškolenie obsluhy.

Samozrejmosťou je dodávka originálneho alebo kompatibilného spotrebného materiálu (tonery, cartridge, papier, fólie) podľa požiadaviek zákazníka a to na ktorúkoľvek značku na našom trhu.

Ďalším portfóliom produktov je predaj a servis počítačovej techniky a komponentov. Výroba PC zostáv na mieru, predaj a inštalácie softvéru (Microsoft), bezpečnostný softvér (Eset), predaj notebookov a doplnkov.

Kamenný obchod je v centre Trnavy na Pekárskej 20, kde sa nachádza aj servisné stredisko a copy shop.
Kontaktné údaje
Región:
Trnava
 
Pekárska 20, 917 01 Trnava
Telefón:
033 55 45 166, 0905 637 450
E-mail:
 

Ďalšie informácie o firme

Predaj, distribúcia tovaru:
KANCELÁRSKA TECHNIKA ( Kopírovacie stroje, Multifunkčné zariadenia, Faxy, Skenery, Počítače,PC zostavy, Notebooky, Tlačiarne ) / SPOTREBNÝ MATERIÁL ( Tonery, Cartridge, Papier, Fólie ) / DOPLNKOVÝ TOVAR ( CD médiá, DVD médiá ) / FOTO A VIDEO ( Digitálne fotoaparáty, Jednooké zrkadlovky, Videokamery )
Poskytované služby:
Komplexný servis s dostatkom náhradných dielov pre kopírovacie stroje značky Canon, tlačiarne, faxy a multifunkcie značiek Canon, HP, inštalácie zariadení priamo u zákazníka a zaškolenie obsluhy / Servis počítačovej techniky a komponentov / Servis kancelárskej techniky / Výroba PC zostáv na mieru / Predaj a inštalácie softvéru (Microsoft), bezpečnostný softvér (Eset)

Marek Mikloš - TYCAN

Trnava, Spartakovská 6548/18

91701

46197940

Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri

01.06.2011

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.