Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

R2Design, s.r.o. - luxusné kožené sedačky

V R2Design predávame luxusné kožené sedačky za skvelé ceny. Kožené sedacie súpravy, kožené postele, kožené kreslá a taburetky sú vyrobené z originál talianskej hovädzej kože. Náš sortiment tvorí aj ďalší moderný nábytok a konferenčné stolíky. Sme priamym importérom a preto si môžeme dovoliť ponúknuť svojim zákazníkom produkty vysokej kvality za veľmi prijateľné ceny. Prísne si vyberáme našich dodávateľov – výrobcov, pričom prvoradý dôraz vždy kladieme na kvalitu produktov, ich exkluzívnosť a design.

Exkluzívne ponúkame produkty svetových výrobcov v modernom štýle ITALY DESIGN. Našim zákazníkom poskytujeme komplexné služby od poradenstva a návrhu, cez výber materiálov a jednotlivých modelov, až po samotnú dodávku.

Našim cieľom je vcítiť sa do myslenia zákazníka, snažiť sa tak pochopiť jeho predstavy, očakávania a premeniť ich na skutočnosť. Veríme, že kúpou kvalitného produktu od R2Design sa splnia Vaše sny o modernom bývaní..
Kontaktné údaje
Región:
Prievidza
 
Matice slovenskej 24, Prievidza 971 01
Telefón:
0917 884 281, 0917 884 281
Pobočky firmy R2Design, s.r.o. - luxusné kožené sedačky
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Predaj, distribúcia tovaru:
sedacky, postele, matrace, stoliky
Poskytované služby:
Doprava koženej sedačky alebo koženej postele je v SR úplne ZDARMA. Dopravu iného nábytku zabezpečíme čo možno v najlepšej cene.
Fotografie

R2Design, s.r.o.

Prievidza, P. J. Šafárika 899/12

97101

48100871

Spoločnosť s ručením obmedzeným

25.03.2015

2015: 141 568 EUR

Rastislav Bališ, vklad: 5000 EUR

Rastislav Bališ

4

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.