Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

ENPRAG, s.r.o.

Internetový a kamenný obchod s širokou ponukou kovového nábytku popredných európskych výrobcov – britskej firmy Bisley, nemeckej CP a českých a slovenských výrobcov. Dodávame karotéky, šatníky, spisové a šatňové skrine, roletové skrine, skrine na mapy a výkresy, šatníkové skrine a lavice, zásuvkové skrinky, kancelárske stolové kontajnery, posuvné a policové regály, dielenský nábytok. závesné kapsy, ohňovzdorné skrine a trezory so zárukou až 10 rokov. Ponúkame tiež kancelárske stoličky, školský zdravotnícky nábytok a lekárske stoličky do ordinácií a čakární.
Kontaktné údaje
Región:
Česká Republika
 
K Holyni 833/42, Praha 5
Telefón:
+420 224 942 663
 

Ďalšie informácie o firme

Predaj, distribúcia tovaru:
kovový nábytok, dielenský nábytok, kartotéky, registračné skrine, šatníkové skrine, šatňové lavice a vešiaky, spisové skrine, skrine na mapy a výkresy, školský a lekársky nábytok, kancelárske stoličky, zásuvkové skrinky, trezory, ohňovzdorné skrine
Poskytované služby:
doprava, montáž, záručný a pozáručný servis
Fotografie

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.