Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

C&D Services s.r.o.

Poskytujeme COLNÉ A DAŇOVÉ PORADENSTVO v colnej problematike a pre spotrebné dane. Realizujeme odborné semináre pre clo a spotrebné dane, INTRASTAT, INCOTERMS, kurz colného deklaranta. Tieto vedú skúsení lektori z praxe. Realizujeme colný audit, analyzujeme jestvujúci stav. Navrhneme opatrenia, optimalizujeme procesy. Klienta zastúpime pred orgánmi Finančnej správy.
Náš pohľad odkryje rezervy, prezentuje možnosti ako eliminovať riziká, nastaviť procesy, zjednodušiť colné konanie. Sme skúsení, ochotní pomôcť, poradiť, poskytnúť riešenia.
Realizujeme AEO CERTIFIKÁCIU a získame pre Vás osvedčenie AEO. SPOTREBNÉ DANE sú špecifická časť colného a daňového poradenstva. Uplatnenie práv vyplýva z ich poznania. To je naša úloha, uplatníme Vaše právo v zastúpení v správnom konaní. Konzultácie poskytujeme pri jednoduchých prípadoch bezodplatne osobne, telefonicky, cez mail. Máte pochybnosti? Boli porušené Vaše práva? Konanie vykazuje prieťahy?
Kontaktné údaje
Región:
Trnava
 
Starohájska 9/B, 917 01 Trnava, Slovensko
Telefón:
+421 905 172 872
Pobočky firmy C&D Services s.r.o.
 

Ďalšie informácie o firme

Poskytované služby:
Colné a daňové poradenstvo, colná problematika, dovoz, eDovoz, vývoz, tranzit, schválený hospodársky subjekt, AEO certifikácia, kurz colného deklaranta, INTRASTAT, INCOTERMS, spotrebné dane, colné režimy, colné predpisy, colné konanie, colný audit, colný deklarant, pôvod tovaru
Všeobecné informácie:
sme flexibilní profesionáli – sme RIEŠENIE PRE VÁS
Fotografie

C&D Services s.r.o.

Trnava, Starohájska 9/B

91701

46450548

SK2023386805

Spoločnosť s ručením obmedzeným

10.12.2011

2016: 50 699 EUR

Jozef Vaško, vklad: 5000 EUR

Jozef Vaško

Igor Lebiedzik

Milan Sládek

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.