Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

PZS, s.r.o.

Spoločnosť PZS, s.r.o. vznikla začiatkom roka 2007 v Banskej Bystrici. Našou hlavnou a jedinou činnosťou je poskytovanie služieb pracovnej zdravotnej služby s pôsobnosťou na celom území Slovenska.

PRACOVNÁ ZDRAVOTNÁ SLUŽBA
Pracovná zdravotná služba je systém preventívneho prístupu k výskytom chorôb z povolania, pracovných úrazov, k ochrane a podpore zdravia s dôrazom na zachovanie zdravotnej spôsobilosti zamestnancov.
Poskytuje zamestnávateľovi odborné a poradenské služby v oblasti ochrany a podpory zdravia pri práci výkonom zdravotného dohľadu, ktorý tvorí dohľad nad pracovnými podmienkami a posudzovanie zdravotnej spôsobilosti na prácu výkonom lekárskych preventívnych prehliadok vo vzťahu k práci. Viac o ponuke našich služieb nájdete na www.pzsbb.sk

AMBULANCIA
Naša ambulancia je moderné zdravotnícke zariadenie vybavené kvalitnými diagnostickými prístrojmi (EKG, audiometer, spirometer). Vyšetrenia sa vykonávajú na základe dohodnutého termínu, čím je zabezpečená minimálna čakacia doba. Tieto opatrenia zamestnávateľom znižujú náklady na čas vynaložený neefektívnymi návštevami viacerých ambulancií. Od začiatku činnosti našej ambulancie sme vykonali vstupné, periodické a výstupné lekárske prehliadky v súvislosti s prácou pre viac ako 15 000 zamestnancov.

ŠKOLENIE PRVEJ POMOCI
Sme ako jedna z mála spoločností na Slovensku, ktorá je držiteľom rozhodnutia Ministerstva zdravotníctva SR o vydaní osvedčenia o akreditácii kurzu prvej pomoci. Kurzy sú určené pre zamestnancov, žiadateľov o udelenie vodičského preukazu, profesionálnych vodičov, školy, ako aj širokú verejnosť. Naši odborní inštruktori prvej pomoci modernými učebnými pomôckami vyškolili viac ako 3000 zamestnancov.

Pre viac informácií o našich službách navštívte našu internetovú stránku na www.pzsbb.sk
Kontaktné údaje
Región:
Banská Bystrica
 
Československej armády 20/1632, 974 01 Banská Bystrica
Telefón:
0918 779 800, 048 415 73 17
E-mail:
Pobočky firmy PZS, s.r.o.
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Poskytované služby:
Pracovná zdravotná služba, školenia prvej pomoci, ambulancia praktického lekára pre dospelých, ambulancia pracovného lekára
Všeobecné informácie:
Fotografie

PZS, s.r.o.

Banská Bystrica, Československej armády 20/1632

97401

36757055

SK2022356358

Spoločnosť s ručením obmedzeným

23.03.2007

2015: 310 354 EUR

Marcel Fáber

Marcel Fáber, vklad: 6640 EUR

15

Zaradenie v kategóriách

Pracovná zdravotná služba

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.