Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

EKO DATA CONSULT - účtovníctvo, mzdová agenda

Sme účtovnícko-poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje komplexný ekonomický servis podľa vašich potrieb. Sme riešením Vašich problémov z účtovníckej a daňovej praxe. Sme odborníkmi v oblasti spracovania účtovnej a mzdovej evidencie. Náš cieľ je predovšetkým poskytovať účinnú a konštruktívnu pomoc v oblasti našich služieb klientom a súčinnosť pri riešení problémov týkajúcich sa predovšetkým účtovnej a daňovej oblasti.

Eko Data Consult
Vznikla v júli 1997 a v súčasnosti zamestnáva jedného audítora a 3 zamestnancov, ktorí sú odborníkmi v oblasti spracovania účtovnej evidencie a spracovania mzdovej evidencie. Pre svoju činnosť využíva externých daňových poradcov, s ktorými spolupracuje pri riešení problémov vyskytujúcich sa v účtovníckej praxi a daňovej praxi.
Kontaktné údaje
Región:
Bratislava
 
Šustekova 10, 851 04 Bratislava
Telefón:
02 / 62 410 410, 02 / 62 410 409
Fax:
02 / 62 410 411
Pobočky firmy EKO DATA CONSULT - účtovníctvo, mzdová agenda
 

Ďalšie informácie o firme

Poskytované služby:
VEDENIE ÚČTOVNEJ EVIDENCIE A MZDOVEJ AGENDY, MZDY: Naša spoločnosť ponúka pre svojich klientov komplexné služby. Tieto služby poskytujeme vo forme balíkov služieb, ale aj jednotlivo podľa vašich požiadaviek. • Komplexné vedenie bežnej účtovnej agendy podvojného účtovníctva • Komplexné vedenie bežnej účtovnej agendy jednoduchého účtovníctva • Komplexné spracovanie mzdovej agendy • Overovanie účtovných závierok a iné audítorské služby • Ostatné služby KONTROLA ÚČTOVNÍCTVA A ÚČTOVNEJ UZÁVIERKY A ZÁVIERKY: Pre tých z Vás, ktorí majú vlastné účtovné oddelenie, ponúkame kontrolu a dozor nad vedením účtovníctva. Predmetom záväzku sú služby súvisiace s preskúšaním systému účtovníctva a účtovnej závierky spoločnosti za bežný účtovný rok. • Systémové preskúšanie • Preskúšanie účtovnej závierky a relevantných účtovných výkazov • Účtovné a daňové poradenstvo PORADENSKÝ SERVIS: Silnou stránkou našej spoločnosti je poskytovanie účtovného poradenstva. Pracovníci spoločnosti sú schopní veľmi rýchlo reagovať na problémy klienta v oblasti účtovníctva a daní a vypracovať správne riešenie. Podľa náročnosti Vami zadaných otázok poskytujeme poradenstvo telefonicky, prostredníctvom e-mailu, alebo na základe zaslania faxovej požiadavky spolu s príslušnými dokladmi, prípadne osobnými konzultáciami. • Ekonomické poradenstvo • Účtovné a daňové poradenstvo
Všeobecné informácie:
Náš cieľ - Je predovšetkým poskytovať účinnú a konštruktívnu pomoc v oblasti našich služieb klientom a súčinnosť pri riešení problémov týkajúcich sa predovšetkým účtovnej a daňovej oblasti. Pri dosahovaní nášho cieľa rešpektujeme predovšetkým požiadavky klienta pre dosiahnutie jeho spokojnosti.
Fotografie
 

ing. Ivana Senešiová - EKO Data Consult

Bratislava - Petržalka, Šustekova 10

85104

35040645

Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri

27.07.1993

4

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.