Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

MOY TOY: Drevené stavebnice

MOY TOY sú originálne slovenské drevené stavebnice ideálne pre rozvoj motorických zručností detí. Deti si rýchlo zamilujú to, že pri prestavaní malého počtu dielcov si vytvoria úplne novú hračku. S rastom dieťaťa sa mení použitie hračky; najprv sa hrá s postavenou a potom si samo stavia podľa vlastnej potreby. To z nej robí ideálneho spoločníka na dlhú dobu. Vďaka týmto krásnym hračkám sa deti nielen vynikajúco pohrajú, ale aj naučia veľa užitočných vecí.

Sú pripravené aj zostavy pre hru v skupinách detí v škôlkach a zaujímových krúžkoch.

V roku 2014 obsadili hračky MOY TOY 2. miesto na výstave Etudy z dreva, čo poukazuje na ich unikátne postavenie na našom trhu. Ponorte sa aj Vy do sveta MOY TOY. Viac informácií nižšie a na našich stránkach.

Kontaktné údaje
Región:
Bratislava
 
Šancová 82, Bratislava, 811 05
Telefón:
0911 55 77 89
E-mail:
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Predaj, distribúcia tovaru:
Osem tematických sád (každá obsahuje dielce na 15-40 hračiek): Stavba, Doprava, Letisko, Lode, Policajti, Požiarnici, Malá Rodina, Veľká Rodina V eshope sa dajú zakúpiť aj jednotlivé hračky a náhradné dielce. Navštívte nás: Šancová 82, 811 05, Bratislava www.5s.sk/moytoy/obchod
Poskytované služby:
Tovar zasielame poštou alebo kuriérskou službou, na ktorékoľvek miesto na Slovensku a Českej Republike. Poskytujeme servis a doplnenie stratených dielcov MOY TOY.
Všeobecné informácie:
Stavebnice MOY TOY predstavujú osem rôznych sád drevených dielcov v drevených krabiciach, z ktorých sa dá postaviť väčšina typov nákladných aj osobných áut, lietadiel, lodí, domy, figúrky a v dvoch je aj sada pre dopravnú výchovu s malými semaformi a značkami. Každá sada umožňuje postaviť súčasne niekoľko základných drevených hračiek a domček. Dôležitou súčasťou stavebnice sú nástroje, ktoré slúžia na stavanie (kladivo a kolíky) a na rozoberanie spojov (kladivo a vyrážač kolíkov) a tiež šnúry, ktoré zlepšujú zručnosti pri viazaní uzlíkov, ich prevliekaní a meraní. Pre materské škôlky je určená špeciálna zostava Mestečko MOY TOY pre skupiny až do 30 detí. Skladá sa z 2 až 5 sád, ktoré dovoľujú postaviť 30 až 90 rôznych hračiek. Prvé zručnosti deti získavajú spoločnou prácou na rovnakých jednoduchých autíčkach a potom prechádzajú na náročnejšie hračky. Proces je vysvetlený v metodike a podporujú ho aj karty s návodmi.
Fotografie

5 S s.r.o.

Bratislava, Bajkalská 5/B

83104

36744271

SK2022327681

Spoločnosť s ručením obmedzeným

24.02.2007

2016: 231 184 EUR

Pavol Lorenc, vklad: 996 EUR

Peter Barták, vklad: 1660 EUR

Peter Hudák, vklad: 28547 EUR

Peter Bibza, vklad: 996 EUR

Martin Paško, vklad: 996 EUR

Peter Hudák

4

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.