Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

KOCKA s.r.o.

Kocka, s.r.o. je spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou a dodávkami rôznych typov nábytku - od bytového až po kancelársky nábytok, zariaďovanie interiérov firiem, hotelov, reštaurácii, priestorov predajní, atď. Špecializujeme sa predovšetkým na zákazkovú výrobu nábytku pre tuzemských a zahraničných odberateľov. Disponujeme kompletným výrobným zariadením, s dostatočnou kapacitou na uspokojenie požiadaviek aj tých najnáročnejších klientov. Bohaté skúsenosti v oblasti výroby a vysoká kvalita spracovania materiálov boli odmenené získaním Certifikátu kvality ISO 9001:2001. V neustálej snahe zdokonaľovať sa, poskytujeme na základe požiadaviek zákazníkov celé spektrum služieb - od dopravy, cez záručný a pozáručný servis, poradenskú činnosť až po odbornú montáž. Investície do modernizácie strojného zariadenia a do odbornosti našich pracovníkov sú našou najväčšou prioritou, ktorá zároveň zaručuje vysokú kvalitu našich výrobkov, a tým samozrejme aj spokojnosť našich klientov.
Kontaktné údaje
Región:
Senec
 
Récka cesta 302, 903 01 Senec
Telefón:
02 459 28 333, 02 459 28 333
Pobočky firmy KOCKA s.r.o.
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Výroba, montáž tovaru:
Výroba dielcov - Formátovanie, Hranovanie, Vŕtanie, Frézovanie na CNC. Celý výrobný program a know-how spoločnosti KOCKA, s.r.o. je našou zárukou uplatnenia vysoko kvalitných výrobných technológií pri spracovaní alebo opracovaní dreva. Používanie prvotriednej značkovej techniky /napr. HOMAG/, zaručuje flexibilitu a vysoko kvalitnú úroveň spracovania veľkoplošných materiálov. Vďaka spoľahlivosti značkovej techniky dokážeme byť prínosom Vášho výrobného programu. Automatizácia výrobných technológií je totiž dôležitým faktorom zjednodušenia zložitých výrobných postupov. Správnym nastavením automatizovaných výrobných procesov sa dosahujú vysoko kvalitné výsledky za krátky čas, a tým našim zákazníkom môžeme ponúknuť prijateľné ceny konečnej výroby kancelárskeho alebo bytového nábytku, kompletných systémov alebo drobných interiérových doplnkov.
Predaj, distribúcia tovaru:
kancelársky nábytok, nábytok do predajní, hotelový nábytok, nábytok do reštaurácií, bytový nábytok, výroba nábytku na mieru,
Fotografie

KOCKA s.r.o.

Senec, Récka cesta 302

90301

36364436

SK2022193382

Spoločnosť s ručením obmedzeným

31.05.2006

2015: 1 514 458 EUR

Jaroslav Plvan, vklad: 2656 EUR

Radovan Berecz, vklad: 3984 EUR

Radovan Berecz

Jaroslav Plvan

40

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.