Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

Reštaurácia NA MLYNE, s.r.o.

REŠTAURÁCIA

Reštaurácia je situovaná v historickej budove mlyna, o ktorom prvé zmienky siahajú už od roku 1550. Pre hostí je k dispozícii hlavná reštaurácia s kapacitou do 50 miest, priľahlý salónik s krbom do 16 miest, ku ktorému patrí aj fajčiarska miestnosť. Ďalej miestnosť s kapacitou do 30 miest s východom do záhrady s detským ihriskom, trampolínou a našimi mini ovečkami. Počas letnej sezóny si môžete vychutnať pokojnú vidiecku atmosféru na dvoch terasách, ktorá jedna z nich je krytá. K dispozícii je aj školiaca miestnosť na poschodí, vhodná taktiež na rodinné a iné akcie s kapacitou do 30 miest.

UBYTOVANIE

Ubytovanie ponúkame v objekte postavenom v dobovom štýle hned veľa mlyna, ktorý je prepojený s historickou budovou mlyna, s kapacitou 16 lôžok.

K dizpozícii sú:

-3 dvojlôžkové izby s predsienkou, WC a sprchou
-3 dvojizbové apartmány s možnosťou prístelku, kúpeľňa a WC
-1 veľký apartmán so samostatným vchodom, a dvomi spálňami

Podkrovné miestnosti sú klimatizované. Dva apartmány majú samostatný vstup a sú chránené zabezpečovacou technikou. Vo všetkých apartmánoch je minibar. Izby sú vybavené TV, rádiom a prístupom na internet.Ubytovanie si môžete rezervovať na e-mailovej adrese recepcia@namlyne.sk
Kontaktné údaje
Región:
Trnava
 
Mlynárska 14, 919 35 Hrnčiarovce nad Parnou
Telefón:
0905 822 275, 0918 907 418
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Poskytované služby:
Reštaurácia ( oslavy, rodinné stretnutia, krstiny, svadby ) Ubytovanie Pre firmy ( školenia, viacdňové školenia ) Relax & Wellness ( masáž, fínska sauna, vírivka )
Všeobecné informácie:
V našom zariadení Vám ponúkame možnosť prezentácie Vašej firmy alebo školenie Vašich zamestnancov. Pre tieto účely Vám ponúkame školiacu miestnosť s kapacitou 34 miest zariadenou flipchartom, premietacím plátnom a projektorom. Naše zariadenie je ideálne pre viacdňové školenia, nakoľko ponúkame možnosť kompletného servisu ubytovania do 20 lôžok, stravovania a nerušeného priebehu Vášho školenia. Potrebám klienta sa individuálne prispôsobujeme. Pre pracovné obedy sú k dispozícii 2 diskrétne salóniky s kapacitou 16 a 30 miest. Naše priestory ponúkajú možnosť relaxu ako v letných tak aj v zimných mesiacoch. Pre milovníkov outdoorových aktivít máme pripravené ihrisko pre petanque, no a kto radšej relaxuje oddychom, pre neho sme pripravili masáže, saunu a vírivku.
Fotografie

Reštaurácia NA MLYNE, s.r.o.

Zeleneč, M.R.Štefánika 24 24

91921

45496293

SK2023016391

Spoločnosť s ručením obmedzeným

21.04.2010

2016: 369 274 EUR

Tomáš Bednárik, vklad: 2500 EUR

Marek Blaško, vklad: 2500 EUR

Tomáš Bednárik

Marek Blaško

15

Zaradenie v kategóriách

Penzióny

,

Reštaurácie

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.