Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

Nábytok Beták, s.r.o.

Predajňa NÁBYTOK Beták vás pozýva do predajne v Trenčianskej Turnej. Na ploche 1.000m2 máme vystavené sedacie súpravy, postele, spálne a kuchynské linky. V predajni na prízemí môžete vyskúšať viac ako 50 typov sedačiek. Vysoké rustikálne sedačky, v ktorých si pohodlne opriete hlavu i ultra moderné sedačky s elektrickým polohovaním. Na poschodí sú vystavené spálne, chodbové zostavy, viac ako 30 rôznych postelí, široká ponuka matracov a kuchynské linky v modernom, rustikálnom a provensálskom štýle. V našej predajni nájdete i drobný nábytok a doplnky, ako samostatné kreslá, konferenčné stolíky a botníky. Ak vám bude vyhovovať aj prevedenie, tovar z predajne vám dovezieme domov ešte dnes. Väčšinu tovaru predávame na objednávku, v inom prevedení či v inej zostave ako vystavený nábytok. Príďte si aj vy vybrať kvalitný slovenský nábytok do našej predajne NÁBYTOK Beták, radi Vám odborne poradíme pri výbere.
Kontaktné údaje
Región:
Trenčín
 
2499, 913 21 Trenčianska Turná
Telefón:
0908 727 814, 032 65 85 200
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Výroba, montáž tovaru:
Náš príbeh začal v roku 2000, keď firma Nábytok Beták vstúpila na slovenský trh. Majiteľ 39 rokov pracuje s nábytkom. Odborné vzdelanie, prax predajcu nábytku a návrhára kuchýň sú cenné skúsenosti majiteľa rodinnej firmy. Práve odbornosť majiteľa je zárukou kvality našich produktov a služieb. Rovnako desať tisíce spokojných zákazníkov.
Predaj, distribúcia tovaru:
nábytok, sedačky, postele, kreslá, drobný nábytok,rustikálny nábytok,
Poskytované služby:
Dávame za pravdu starému známemu výroku \"Nie sme taký bohatí, aby sme si mohli kupovať lacné výrobky\". Aj dnes sa potvrdzuje, že najlacnejšie nákupy nie sú spravidla najvýhodnejšie. Nižšia cena sa dá dá dosiahnuť nižšou kvalitou výrobných materiálov, menej kvalitným remeselným spracovaním a prejaví sa kratšou životnosťou výrobku. Starostlivo vyberáme kvalitné slovenské sedačky, postele, kuchyne a nábytok, ktorý vyhovuje vášmu vkusu a štýlu. Je našim poslaním podieľať sa na jedinečnej atmosfére vašich domovov. Veríme v poctivé slovenské výrobky. Naše portfólio tvoria produkty od pätnásiatich slovenských výrobcov, ktorí spĺňajú odborné kritériá a požiadavky majiteľa firmy. Vážime si overené dlhoročné partnerstvá.
Fotografie

Nábytok Beták, s.r.o.

Trenčianska Turná, 2499

91321

44115784

SK2022594574

Spoločnosť s ručením obmedzeným

16.04.2008

2016: 557 901 EUR

4

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.