Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

Detská obuv ŽIRAFA

Kvalitný obchod s detskými topánkami. Nakupujte nielen online, ale navštívte aj našu kamennú predajňu v Žiline na Moyzesovej 1.
Kontaktné údaje
Región:
Žilina
 
Moyzesova 1, 010 01 ŽILINA
Telefón:
0948 777 045
 

Ďalšie informácie o firme

Predaj, distribúcia tovaru:
DETSKÁ ZIMNÁ OBUV; DETSKÁ CELOROČNÁ OBUV; DETSKÉ CAPÁČKY; DETSKÉ SANDÁLKY; DETSKÁ PLÁŽOVÁ OBUV; DETSKÉ GUMÁKY, HOLÍNKY; PLÁTENKY, PAPUČKY; DETSKÉ TOPÁNKY S GORE-TEX MEMBRÁNOU; DETSKÉ TENISKY
Poskytované služby:
Ako správne merať? Postavte dieťa na papier chrbtom ku stene, aby vznikol pravý uhol. Obkreslite nožičku a nákres zmerajte klasickým pravítkom, lebo krajčírsky meter sa nezhoduje. Kupovať topánky sa majú s nadmerkom minimálne 0,8 cm a maximálne 1,5 cm. U deti do 17 mesiacov maximálne 1,2 cm. Detská noha rýchlo rastie. U najmladších okolo 2 cm do roka u starších detí od 0,8 do 1,2 cm.
Všeobecné informácie:
u nás nájdete produkty týchto značiek: SUPERFIT, RICHTER, GEOX, PRIMIGI, KORNECKI, BOOTS 4U, NAZO, DEMAR, FARE, V+J OBUV, COQUI, PEGRES, HEAD, PIDILIDI, KEEN, BARTEK, RICOSTA, LURCHI BY SALAMANDER, VIKING
Fotografie

David Kelar

Žilina, Pittsburgská 1673/17

01008

43742599

Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri

17.09.2007

David Kelar

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.