Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

Hörmann Slovenská republika s.r.o.

Na trhu konštrukčných prvkov sa dnes brány, dvere, zárubne a pohony spájajú s menom Hörmann; pretože v tejto oblasti je skupina Hörmann popredným predajcom v Európe. To bolo dosiahnuté niekoľko desaťročí trvajúcim, neustálym rastom rodinného podniku pod značkou inovácie, záruky kvality a blízkosti k zákazníkom. Skupina Hörmann je dnes riadená v tretej a štvrtej generácii vnukom a pravnukom zakladateľa firmy Augusta Hörmanna. Osobne ručiacimi spoločníkmi sú Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann, ako aj Christoph Hörmann.
Kontaktné údaje
Región:
Senec
 
Diaľničná cesta 5186/2B, 903 01 Senec
Telefón:
0800 232 777, 02 48 20 10 71
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Predaj, distribúcia tovaru:
Garážové brány a vedľajšie dvere (Sekcionálne garazove brany, Výklopné brány Berry, Garážová rolovacia brána RollMatic, Do boku posuvná sekcionálna brána); Pohony (Pohony garážových brán, Pohony vjazdových brán); Domové dvere (Hliníkové domové dvere, Domové a vstupné dvere ThermoPlus / ThermoPro, Striešky); Priemyselné brány (Priemyselné sekcionálne brány, Rýchlobežné brány, Rolovacie brány a rolovacie mreže, Brána pre hromadné garáže ET500, Protipožiarne posuvné brány, Pásové závesy, Kyvné brány); Nakladacia technika (Nakladacie mostíky, Tesniace límce, Predsadené komory); Dvere (Vnútorné dvere, Viacúčelové dvere z ocele, Garážové vedľajšie dvere); Zárubne (Oceľové zárubne, Okná pre priehľad)
Všeobecné informácie:
Skupina Hörmann je v Európe vedúcim predajcom dverí a brán. Viac ako 15 miliónov brán bolo vyrobených a dodaných po celom svete od založenia firmy v roku 1935. V 28 špecializovaných závodoch v Európe, Severnej Amerike a Ázii vyvíja a vyrába viac ako 6000 zamestnancov veľmi kvalitné brány, dvere, zárubne a pohony na použitie v súkromne a priemyselne využívaných nehnuteľnostiach.
Fotografie

Hörmann Slovenská republika s.r.o.

Senec, Diaľničná cesta 5186/2B

90301

35880350

SK2021804598

Spoločnosť s ručením obmedzeným

10000,0000 €

30.03.2004

2016: 7 797 116 EUR

Hörmann KG Vertriebsbeteiligungsgesellschaft

Vlastimil Martinát

16

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.