Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

Ondrej Plačko - Parket Pemo

Firma Parket//Pemo je na slovenskom trhu od roku 1997. Jej hlavnou činnosťou je predaj a montáž podlahových krytín rôznych druhov, typov a materiálov. Široký sortiment vzoriek Vám s prezentujeme v našom modernom schouroome. Na ploche 200 m2
si každý náš zákazník dokáže vybrať podlahu akú potrebuje a hľadá. Tiež interiérové dvere a zárubne, bezpečnostné dvere a vstavané skrine na mieru.
Odborné školenia, dlhoročné skúsenosti, kvalitné montážne práce sú silnou stránkou firmy. Spokojnosť našich zákazníkov je vždy na prvom mieste.
Kontaktné údaje
Región:
Poprad
 
Francisciho 5053/20 Poprad 05801
Telefón:
0905 350 474, 052 / 789 23 61
Pobočky firmy Ondrej Plačko - Parket Pemo
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Predaj, distribúcia tovaru:
Obchodná činnosť je zameraná na laminátové podlahy značiek EGGER, BALTERIO, QUIC-STEP, KAINDL, WITEX, KRONOSPAN. Pri drevených veľkoplošných podláh sú to Kährs, Bauwerk, Europarkett. Nezanedbateľnou položkou sú korkové podlahy zn. JELÍNEK. Z podlahovín sú to ešte PVC, Linolea, Marmoleum a tiež VINYL. Podložky rôznych druhov a hrúbok, obvodové a prechodové lišty sú samozrejmosťou. Bez týchto doplnkov by Vaša podlaha nebola kompletná.
Poskytované služby:
Poskytujeme kompletné služby v oblasti montáže a pokládky jednotlivých druhov podláh. Príprava podkladu je prvý krok pre správnu montáž. Preto Vám vieme zrealizovať nivelizáciu betónového poteru, prebrúsenie starých podláh, prekrytie nestabilných plôch. Vykonávame odbornú montáž rôznych podláh, v lepenej aj clikovej forme. Tiež ukladáme a lepíme PVC podlahoviny. To všetko podľa odporúčania výrobcu, na základe odborných školení, na ktorých sa pravidelne zúčastňujeme.
Všeobecné informácie:
Podlahy, parkety, dvere, zárubne, vstavané skrine
Fotografie

Ondrej Plačko - Parket Pemo

Spišské Bystré, SNP 308/210

05918

31237118

Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri

24.04.1992

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.