Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

LUPACENTRUM - interiérové dvere, vchodové dvere a zárubne

Hlavným predmetom činnosti spoločnosti je dovoz, výroba a predaj interiérových dverí, vchodových dverí a zárubní. Doplnkovým predmetom je predaj stavebného kovania - kľučky na interiérové dvere a ponuka laminátových podláh.

Sme tím cieľavedomých a pracovitých ľudí, ktorí radi odovzdávajú svoje skúsenosti svojim klientom. Sme jednotní a za dlhé roky našej činnosti sme za zdokonalili natoľko, že sme sa stali špičkou vo svojom odbore. Robíme všetko preto, aby nami odvedená práca bola bezchybná a aby náš zákazník – Vy – bol s ňou spokojný.
Kontaktné údaje
Región:
Trnava
 
Hlavná 172, 919 51 Špačince (oproti stavebninám)
Telefón:
0948 517 597
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Predaj, distribúcia tovaru:
DVERE ( Interiérové laminátové dvere, Interiérové fóliované dvere, Bezpečnostné/vchodové dvere, Protipožiarne/vchodové dvere ); KĽUČKY ( Dvojdielne kľučky, Štítkové kľučky ); SKRINE; PODLAHY ( Laminátové plávajúce podlahy, Vinylové podlahy ); PVC OKNÁ/DVERE ( Plastové okná, Plastové dvere )
Poskytované služby:
Vypracovanie cenovej ponuky na počkanie, Montáž zadarmo, Starostlivosť o zákazníka počas záruky ( záruka 3 roky ), Zameranie na mieste zákazníka a doprava zdarma
Všeobecné informácie:
Náš tím je Vám k dispozícií kedykoľvek to potrebujete! Je jedno, či máte záujem o interiérové alebo bezpečnostné dvere, kúpu podlahy, prípadne realizáciu vstavanej skrine. Na počkanie Vám vypracujeme prehľadnú cenovú ponuku podľa Vašich konkrétnych požiadaviek, na základe ktorej získate jasnú predstavu o budúcej investícií do Vášho interiéru. Náš prístup Vás prekvapí, pristupujeme individuálne ku každému zákazníkovi a myslíme inak, predajom náš prístup k zákazníkovi nekončí.
Fotografie

Ľuboš Velšic - Profiefekt

Trnava, Botanická 5640/14

91708

41697499

Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri

24.06.2005

Gravírovanie, Výroba reklamy, Sklenárske práce, Reklamná činnosť, Obkladačské práce, Montáž autodoplnkov, Príprava a predaj bagiet, Výroba výrobkov z plastov, Montáž autoskiel a fólií, Montáž výrobkov z plastov, Prípravné práce pre stavbu, Montáž ťažných zariadení, Čistiace a upratovacie práce, Nákup, predaj výpočtovej techniky, Výroba pamätných mincí a medailí, Návrh a realizácia informačných systémov, Výroba reklamných a propagačných predmetov, Poradenská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, Opravy pneumatík vrátane nastavenia a vyváženia kolies, Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, Opravy a údržba kancelárskych elektrických strojov a prístrojov, Opravy a údržba elektrických strojov a prístrojov pre domácnosť, Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie, Montáž, oprava, údržba vyhradených technických zariadení elektrických, Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti, Spracovanie textových a obrazových predlôh (vizitiek) prostredníctvom výpočtovej techniky, skenerov, Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti, Predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy, Predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál, Predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov.

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.