Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

Poľovníctvo SAGITARIUS

Veľkoobchod, maloobchod, internetový obchod pre poľovníkov a športových strelcov. Predaj zbraní, streliva, doplnkov pre poľovníkov a športových strelcov.

OTVÁRACIA DOBA
Pondelok až Piatok: doobeda 9.00 - 13.00 / poobede 13.30 - 17.00
Sobota: 9.00 - 13.00
Nedeľa: zatvorené

Kontaktné údaje
Región:
Trnava
 
Hlavná 42/22 Trnava 917 01
Telefón:
0918 431 377, 033 55 16 624
Fax:
033 55 16 624
Pobočky firmy Poľovníctvo SAGITARIUS
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Predaj, distribúcia tovaru:
zbrane, strelivo, terče, asfaltové terče, doplnky pre poľovníkov a športových strelcov, poľovnícke oblečenie, obuv, optika, nože, vábničky, puzdrá a kufre na zbrane a strelivo, remene na zbrane, čistenia na zbrane, darčekové predmety, trenažéry pre streľbu z brokových a guľových zbraní, fotopasce
Všeobecné informácie:
Firma Sagitarius s.r.o. vznikla v roku 2006. Hlavným zameraním je obchod so zbraňami, strelivom, doplnkami pre poľovníkov a pre športových strelcov. Už od počiatku svojej existencie sme sa stali obchodnými partnermi výrobcov zbraní a streliva, ktorí patria k svetovej špičke.
Fotografie

Sagitarius, s.r.o.

Trnava, Hlavná 42/22

91701

36272485

SK2022015446

Spoločnosť s ručením obmedzeným

07.06.2005

2016: 331 063 EUR

Dušan Barczi

Branislav Slamka, vklad: 2211 EUR

Dušan Barczi

Vladimír Slamka

Vladimír Slamka

Branislav Slamka

Kuriérske služby, Kopírovacie služby, Prevádzkovanie solária, Tvorba webových stránok, Preprava zbraní a streliva, Prenájom motorových vozidiel, Prenájom priemyselného tovaru, Automatizované spracovanie dát, Reklamná a propagačná činnosť, Organizovanie voľného času detí, Organizovanie športových podujatí, Poskytovanie informácií z internetu, Prevádzkovanie športových zariadení, Ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnosti, Školiaca činnosť v rozsahu voľnej živnosti, Poradenská činnosť v oblasti výpočtovej techniky, Nákup, predaj, prenájom alebo úschova zbraní a streliva, Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, Opravy, úpravy, ničenie, znehodnocovanie alebo výroba rezu zbraní, Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu, Usporadúvanie a organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatí, Organizačno-technické zabezpečenie spoločenských a kultúrnych podujatí, Poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom, Výkon špecializovaných činností v oblasti telesnej kultúry - športová streľba, Predaj na priamu konzumáciu zmrzliny z priemyselne vyrábaných koncentrátov a mrazených krémov, Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti, Prenájom (leasing) všetkých druhov tovarov s výnimkou tých, na ktoré sa vyžaduje zvláštne povolenie, Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti, Predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov, obvyklých príloh a bezmäsitých jedál, Predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, vína, destilátov a piva, Prenájom nehnuteľností vrátane poskytovania základných služieb a iných doplnkových činností (čistiace a upratovacie práce), Osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje deväť osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužby.

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.