Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

TODEX REAL s.r.o.

Spoločnosť TODEX ja na trhu od roku 2002. Naša spoločnosť bola založená za účelom komplexnej starostlivosti o firmy a ich objekty. Zameranie našej spoločnosti je v prvom rade na spokojnosť našich obchodných partnerov zmysle nášho kréda. Preto neustále zdokonaľujeme ponuku našich služieb a kvalitu našich prác. Naša spoločnosť je riadená trojstupňovým managementom. Na základe návrhov a pripomienok našich obchodných partnerov sme dospeli k názoru, že byť k zákazníkovi blízko a dôkladne porozumieť jeho potrebám je najlepšia a najefektívnejšia cesta k jeho spokojnosti. Od prvej chvíle je našou snahou čo najviac pochopiť potreby zákazníka a spoločne nastaviť systém fungovania, tak aby náš zákazník bol dlhodobo spokojný. V prípade špeciálnych požiadaviek na jednorázové hĺbkové čistenia, výškové práce a podobne sme vždy pripravený veľmi pružne reagovať. Management s menej stupňovým riadením je bližšie ku svojím zákazníkom a je flexibilnejší vo veciach rozhodovania a rýchleho jednania.

Naša spoločnosť sa radí medzi stredne veľké spoločnosti. Medzi našich obchodných partnerov sa radia spoločnosti s regionálnou ale aj nadnárodnou pôsobnosťou. Sídlo vo Zvolene, v strede Slovenska nám umožňuje rýchlo a efektívne poskytnúť naše služby na najvyššej úrovni klientom na území celej SR.

V roku 2013 prešla spoločnosť TODEX výraznou modernizáciou a štrukturálnymi zmenami so zreteľom skvalitnenia našich služieb, zvýšenia spokojnosti našich obchodných partnerov a v neposlednom rade posilnenia postavenia spoločnosti na trhu.

Pevne veríme že sa o kvalite nami poskytovaných služieb presvedčíte aj Vy a nič nebude brániť úspešnej spolupráci.
Kontaktné údaje
Región:
Zvolen
 
A. Sládkoviča 7202/6A 960 01, Zvolen
Telefón:
0915 993 297
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Poskytované služby:
upratovanie, upratovací servis, kosenie, mulčovanie, umývanie okien, tepovanie, vysávanie, priemyselné a hĺbkové čistenie podláh, technická podpora

TODEX REAL s.r.o.

Zvolen, A. Sládkoviča 7202/6A

96001

44520166

SK2022749278

Spoločnosť s ručením obmedzeným

31.12.2008

2015: 465 881 EUR

Tomáš Krnáč, vklad: 6640 EUR

Martin Hronec

Tomáš Krnáč

15

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.