Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

Hotel Skalka

Hotel sa nachádza na severnom okraji Rajeckých Teplíc, v malebnej scenérii Rajeckej doliny, ktorá je od západu lemovaná svahmi Strážovských hôr a od východu Lúčanskou Malou Fatrou, kde milovníci turistiky i cykloturistiky nájdu množstvo obnovených a vyznačených chodníkov a cyklotrás. Celá oblasť je veľmi bohatá na faunu a flóru.
Kontaktné údaje
Región:
Žilina
 
01313 Rajecké Teplice
Telefón:
041 / 5493 761, 0911 575 733
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Poskytované služby:
Z wellness služieb ponúkame: novovybudovaný svet wellness / sauny a whirpool vane/, rašelinové zábaly, solárne lúky, oxygén, kryobox, nefritové lôžko, magnetoterapiu, infrasaunu a fitness. Z masáži ponúkame okrem klasickej masáže aj masáž lávovými kameňmi, bankovanie, masáž aromaterapeutickými olejmi, medovú masáž, relaxačnú masáž tváre, reflexnú masáž chodidiel.
Všeobecné informácie:
V hoteli sa nachádza celkovo 119 jednolôžkových, dvojlôžkových, trojlôžkových izieb a dva apartmány. Všetky izby sú vybavené sprchou alebo vaňou, WC, telefónom, satelitným TV príjmom, rádiom a chladničkou. Hotel je prispôsobený aj pre imobilných klientov. Ubytovanie v štandardných alebo podkrovných izbách.

OSŽ Slovakia, a.s.

Rajecké Teplice, Hotel Skalka, Rajecká cesta 133

01313

36416126

SK2021800594

Akciová spoločnosť

06.02.2004

2015: 1 276 461 EUR

Barunka Sasinová

Věra Nečasová

Petr Štépánek

Martin Malý

Martin Vavrečka

Ondřej Šmehlík

Petr Nárožník

Marcel Bortl

40

Zaradenie v kategóriách

Hotely

,

Hotely ***

,

Wellnes hotely

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.