Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

allexx, spol. s r.o.

Spoločnosť allexx spol. s r.o. pôsobí v rámci Slovenskej republiky ako veľkoobchod so zdravou výživou, potravinami pre špečiálne diéty, s čajmi a cukrovinkami.
Sortiment zahŕňa produkty od základných pekárenských výrobkov, cez cestoviny, múky, strukoviny, nápoje, cereálie a po kvalitné čokolády a cukrovinky.

Tešíme sa, že pribúda viac a viac ľudí, ktorí si uvedomujú, že strava nám nedodáva len potrebné množstvo energie, ale je aj zodpovedná za stav nášho zdravia.
Z tohto titulu pribúdajú nové obchody so zdravou výživou, internetové obchody, prevádzky s bio kútikmi.
Našou snahou je ponúkať kvalitné potraviny a zabezepčovať dopravu a maximálnu podporu.
Rozvozy robíme vlastnými autami, v pravidelných cykloch po celom Slovensku.

V prípade záujmu o obchodnú spoluprácu sme Vám k dispozícii. Zašlite nám kontaktné údaje a naše obchodné oddelenie sa s Vami obratom skontaktuje.
Kontaktné údaje
Región:
Trnava
 
Nitrianska 5 917 01 Trnava
Telefón:
0915 147 577, 0917 209 164
E-mail:
Pobočky firmy allexx, spol. s r.o.
 

Ďalšie informácie o firme

Predaj, distribúcia tovaru:
Sortiment distribuovaného tovaru zahŕňa produkty: zdravá výživa, bio potraviny, biopotraviny, bezlepkové potraviny, bezgluténové potraviny, základné pekárenské výrobky, cestoviny, múky, oleje, strukoviny, nápoje, cereálie, kvalitné čokolády a cukrovinky.
Poskytované služby:
Našou snahou je ponúkať kvalitné potraviny, prinášať na slovenský trh nové a zaujímavé výrobky nielen v oblasti bezlepkových a BIO potravín, zabezpečovať dopravu a maximálnu podporu.

allexx, spol. s r.o.

Trnava, Na Hlinách 7485/50

91701

43985335

SK2022536362

Spoločnosť s ručením obmedzeným

6639,0000 €

14.02.2008

2016: 2 237 719 EUR

Silvia Holíková, vklad: 6639 EUR

Silvia Holíková

15

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.