Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

BAOBA s.r.o. - biopotraviny

Spoločnosť BAOBA bola založená v lete roku 2007. Pôsobíme v Banskej Bystrici. Sme rodinná firma, v ktorej spájame svoje úsilie a možnosti s cieľom poskytovať kvalitné produkty a služby pre ľudí, ktorí majú aktívny prístup k svojmu zdraviu. Smerovanie firmy vychádza z dlhoročných skúseností dvoch generácií a vedomostí v oblasti zdravého životného štýlu. Radi sa s Vami podelíme o vlastný pohľad na možnosti, ako skvalitniť váš každodenný život.
Kontaktné údaje
Región:
Banská Bystrica
 
ul. Janka Kráľa 4, 974 01 Banská Bystrica
Telefón:
+421 907 804 634
E-mail:
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Predaj, distribúcia tovaru:
široký výber zdraviu prospešných produktov. Každý týždeň v našej ponuke pribúdajú novinky. Väčšinu z týchto výrobkov sme osobne vyskúšali alebo ich bežne používame, takže ak budete mať otázky ku konkrétnemu produktu, radi Vám odpovieme. V prípade, že nemáte možnosť zastaviť sa u nás osobne, môžete si tovar objednať. V rámci Banskej Bystrice Vám doručíme tovar pri hodnote nad 60 EUR zdarma. Do iných miest si môžete tovar objednať na dobierku.
Poskytované služby:
Individuálne výživové poradenstvo ušité na mieru práve pre Vás. Pomôžeme Vám vybrať prírodné preparáty na posilnenie a regeneráciu organizmu. K zdraviu patrí nielen strava, ale aj pohyb. V druhej časti našich priestorov si niekoľko krát do týždňa môžete zacvičiť špeciálnu zostavu na posilnenie panvového dna s Mirkou alebo powerjogu s Vlaďkou. Masáže - dohodnite si termín na 0911 650 648, alebo osobne priamo v predajni. Ďalšie aktivity: prednášky; kurzy varenia; rodinné konštelácie
Všeobecné informácie:
ŠTÍHLA LÍNIA; POTRAVINY; Paleo; Funkčné potraviny (vláknina, morské riasy, oleje); Maškrtenie - Bez lepku; Bez laktózy; Bez cukru; Dobré raňajky, Nápoje - káva, čaj, šťavy; VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - Zelené potraviny; Tinktúry; Byliny; Prášky; Oleje; Pre acidobázickú rovnováhu; Imunita; Detoxikácia
Fotografie

BAOBA s.r.o.

Banská Bystrica, Azalková 4433/36

97401

36792047

SK2022395793

Spoločnosť s ručením obmedzeným

15.06.2007

2016: 138 788 EUR

Miroslava Pisoňová

Ivana Hrbáľová

Jozef Pisoň

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.