Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

T a T Gold, s.r.o.

Firma TaT GOLD s.r.o. bola založená v roku 1994 v Humennom. Sme malá rodinná firma, s neustále sa rozširujúcim sortimentom. U nás nájdete veľké množstvo zlatých šperkov, či už zo žltého alebo bieleho zlata, perlové a briliantové šperky. V našej ponuke samozrejme nemôžu chýbať ani strieborné či oceľové šperky.

Nezabúdame však ani na dámy a pánov, ktorých viac potešia hodiny ako šperk. Ponúkame kvalitné hodinárske značky akými sú Tissot, Festina a Citizen alebo značky, ktoré sú dobré známe všetkým mladým ako Diesel, Fossil, Guess, Tommy Hilfiger, Michael Kors, DKNY, Police.

Pre mladých a zaľúbených, máme v ponuke širokú kolekciu snubných prsteňov s pravými briliantmi. Okrem obrúčok, ktoré máme k okamžitému odberu za výhodné ceny ponúkamé aj viac než 800 modelov od renovovaných výrobcov obrúčok zo Slovenska a EÚ.

V oblasti výroby je našim hlavným zameraním výroba zlatých šperkov ( náušnice, prívesky, prstene a obrúčky) ako aj individuálna zákazková výroba.


Navštívte nás a presvedčte sa sami!
Kontaktné údaje
Región:
Humenné
 
Nám. Slobody 27/14, 066 01 Humenné
Telefón:
0905 846 843, 057 775 20 94
Fax:
057/772 15 41
Pobočky firmy T a T Gold, s.r.o.
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Výroba, montáž tovaru:
V oblasti výroby je našim hlavným zameraním výroba zlatých šperkov ( náušnice, prívesky, prstene a obrúčky) ako aj individuálna zákazková výroba.
Predaj, distribúcia tovaru:
Ponúkame kvalitné hodinárske značky akými sú Tissot, Festina a Citizen alebo značky, ktoré sú dobré známe všetkým mladým ako Diesel, Fossil, Guess, Tommy Hilfiger, Michael Kors, DKNY, Police.
Poskytované služby:
výroba zlatých šperkov, individuálna zákazková výrobaoprava šperkov
Všeobecné informácie:
zlatníctvo, predaj šperkov, predaj hodiniek, hodinky, šperky. Naše prevádzky nájdete v týchto mestách: Humenné, Svidník, Stropkov, Snina, Vranov nad Topľov
Fotografie

T a T Gold, s.r.o.

Humenné, Nám. Slobody 27/14

06601

36463345

SK2020024468

Spoločnosť s ručením obmedzeným

18.10.1999

2016: 547 422 EUR

7

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.