Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

BARDEJOVSKÉ KÚPELE a. s.

Bardejovské kúpele patria medzi najstaršie a najkrajšie na Slovensku a sú ideálnym miestom na váš oddych a načerpanie nových síl. Iba u nás nájdete kúpeľnú kolonádu, v ktorej je spolu 8 liečivých minerálnych prameňov. Prírodná liečivá voda a nedotknutá príroda sú naším hlavným bohatstvom, pre ktoré nás vyhľadávajú tisíce domácich a zahraničných klientov. Poskytujeme komplexnú liečebnú starostlivosť pre dospelých aj deti a príspevkovú liečbu pre poistencov všetkých zdravotných poisťovní. Samoplatcom ponúkame širokú škálu liečebných, relaxačných, víkendových a wellness pobytov.
Kontaktné údaje
Región:
Bardejov
 
Bardejovské Kúpele, 086 31 Bardejov
Telefón:
054 477 4000
Fax:
054 472 3549
Videoprezentácia
Fotografie

BARDEJOVSKÉ KÚPELE a. s.

Bardejovské kúpele,

08631

36168301

SK2020026250

Akciová spoločnosť

9732867,9300 €

25.11.1996

2016: 11 813 541 EUR

Cerberus invest group, s. r. o.

Mária Belovičová, PhD.

Andrea Vaľková

Jaroslav Komora

Tamara Šatanková

Jozef Bača

Anastázia Halecká

Oľga Komorová

Oľga Bačová

Helena Bačová

Alena Lipková

Jaroslav Komora

244

Masérske služby, Kozmetické služby, Pohostinská činnosť, Vydavateľská činnosť, Prenájom nehnuteľností, Prevádzkovanie štadiónov, Prenájom hnuteľných vecí, Prevádzkovanie výdajne stravy, Sprostredkovateľská činnosť, Prevádzkovanie golfových ihrísk, Prevádzkovanie tenisových kurtov, Reklamná a propagačná činnosť, Prevádzkovanie bowlingových dráh, Prevádzkovanie cestovnej agentúry, Prevádzkovanie lyžiarskych vlekov, Prevádzkovanie bazénov a plavárni, Uskutočňovanie stavieb a ich zmien, Prevádzkovanie čistiarne a práčovne, Prípravné práce k realizácii stavby, Služby súvisiace so skrášľovaním tela, Činnosť organizačných a ekonomických poradcov, Organizovanie kongresov, sympózií a doškoľovaní, Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností, Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu, Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie), Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností, Cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie, Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach, Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, Zmenárne - nákup peňažných prostriedkov v cudzej mene za slovenskú menu v hotovosti, Ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach, Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok.

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.