Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

DETSKETUZBY.SK

Detsketuzby.sk - detský internetový obchod
Ponúkame Vám široký výber detského sortimentu ako sú autosedačky, kočíky, detské jedálenské stoličky, cestovné postielky a mnohé iné doplnky za výhodné ceny. Každý zákazník získava zľavu 3% z ceny nákupu a dopravu zdarma pri objednávke nad 99 Eur.
Kontaktné údaje
Región:
Kysucké Nové Mesto
 
Jesenského 2974/1A, 02401 Kysucké Nové Mesto
Telefón:
0948 22 94 94
 

Ďalšie informácie o firme

Predaj, distribúcia tovaru:
Kočíky, Autosedačky, Detské stoličky, Baby monitory a monitory dychu, Cestovné postieľky a ohrádky, Detské bicykle, Chodítka, Odrážadlá, Trojkolky, Detské nosiče, Rozvojové podložky, Detské sedačky, Ležadlá a hojdačky, Detské postieľky, Vybavenie do postieľok, Detský nábytok, Kojenecké potreby, Prebaľovanie a kúpanie, Elektrické vozidlá, Fusáky a rukávniky, Sánky
Poskytované služby:
kočíky, autosedačky, detské jedálenské stoličky, cestovné postielky, detské kočíky, kombinované kočíky.
Všeobecné informácie:
Otváracia doba pondelok až piatok od 9:00 do 16:00. Pôsobíme na internete s predajom a súvisiacimi službami po celej SR a ČR od roku 2007. Klientom okrem samotného predaja, ponúkame aj telefonické a osobné služby spojené s poradenstvom pri výbere vhodného tovaru. Pre doručenie zásielok spolupracujeme s kuriérskou službou UPS(SPS)- pre SR doručenie do 24 hodín a In-Time - pre ČR a zvyšok EU. Tovar menších rozmerov vieme zaslať aj cez Slovenskú poštu. Pre platobný systém používame Platbu na dobierku, alebo platbu vopred na účet 3 percenta zľava. Klientov o ich objednávkach informujeme cez email a aj priamo cez SMS správy. Nákup na splátky zabezpečuje spoločnosť Cetelem.

Vladimír Špiriak

Kysucké Nové Mesto, 9.mája 1176/48

02401

41175263

Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri

21.10.2004

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.