Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

SVETLUŠKA, s.r.o.

Svietidlá, LED žiarovky, elektroinštalačný materiál. Vyberte si z našej ponuky svietidiel, lustre klasické alebo moderné. Lustre rôznych tvarov a farebných kombinácií. U nás nájdete lustre veľké do väčších interiérových priestorov ale aj menšie

V ponuke máme aj lampy, stolové alebo nástenné, na skrášlenie a spríjemnenie útulných večerov alebo lampy praktické, vhodné pri čítaní vašej obľúbenej knihy.

Vyberte si u nás aj exteriérové svietidlá alebo veľmi vyhľadávané a obľúbené úsporné svietidlá, potešte vašich blízkych s darčekom od nás, napríklad lávovými lampami.

Svietidlá do každej miestnosti a všetkých interiérových priestorov u vás doma alebo aj v práci nájdete u nás rýchlo a jednoducho.

Ponúkame širokú škálu svietidiel značky Massive, Eglo, Rabalux, Ecomoods a mnoho ďalších výrobcov.
Kontaktné údaje
Región:
Nové Zámky
 
M. R. Štefánika 31, 940 65 Nové Zámky
Telefón:
0902 120 300, 035 / 6420890
Fax:
035 / 6420890
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Predaj, distribúcia tovaru:
V našej ponuke nájdete tie najkvalitnejšie svietidlá renomovaných značiek • Massive • Philips Instyle • Luxera • Philips Novelties • Eseo • Bright • Dalber • Eglo • Rabalux _____________________________________________________________________________________________ Detské lustre - detské nástenné svietidlá, detské stropné svietidlá, detské závesné svietidlá, detské stolové svietidlá _____________________________________________________________________________________________ Bodové svietidlá - bodovky, bodové osvetlenie interiéru a bodové svetlá _____________________________________________________________________________________________ Nástenné svietidlá - svietidlá na stenu, osvetlenie izby _____________________________________________________________________________________________ Stropné lustre - svietidlá na strop _____________________________________________________________________________________________ Závesné svietidlá - závesné svietidlá na strop _____________________________________________________________________________________________ Stojanové svietidlá- stojace svietidlá, stojanove svietidlá do kancelárie _____________________________________________________________________________________________ Stolové svietidlá - svietidlá na stôl, svietidlá na čítanie _____________________________________________________________________________________________ Luster - nádherné lustre do spálne aj obývačky _____________________________________________________________________________________________ LED svietidlá - LED osvetlenie, LED pásy, úsporné osvetlenie _____________________________________________________________________________________________ Lávové svietidlá - krásne lávové svietidlá _____________________________________________________________________________________________ Kúpeľňové a kuchynské svietidlá - svietidlá do kúpeľne či kuchyne _____________________________________________________________________________________________ Solárne lampy- solárne svietidlá a svietidlá aj do záhrady _____________________________________________________________________________________________ Exteriérové svietidlá - reflektory, nástenné a stropné svietidlá,svietidlá do záhrady _____________________________________________________________________________________________ Úsporné svietidlá - nádherné interiérové a exteriérové úsporné svietidlá
Poskytované služby:
Tovar expedujeme do 5-10 prac. dní maximálne však do 20 prac. dní ak sa minú skladové zásoby a je nutné tovar zadať do výroby. Doprava je pri objednávke nad 40 EUR ZDARMA. Tovar je v prípade kuriérskej služby doručený väčšinou do 24 hodín po expedícii z nášho skladu.
Fotografie

SVETLUŠKA, s.r.o.

Nové Zámky, M.R.Štefánika 31

94065

35965452

SK2022086121

Spoločnosť s ručením obmedzeným

25.11.2005

2015: 503 483 EUR

Roland Blaškovič

Roland Blaškovič, vklad: 6639 EUR

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.