Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

BORMIS, s.r.o.

Výroba a predaj ochranných pracovných pomôcok.

Naším cieľom je kompletné zabezpečenie ochrany Vás a Vašich zamestnancov pri práci. Nami dodávané ochranné pracovné pomôcky (OPP) sú vhodné a prakticky využiteľné vo všetkých odvetviach priemyslu ale i na Vami vykonávané domáce práce.
Kontaktné údaje
Región:
Pezinok
 
Rulandská 17 , 90021 Svätý Jur
Telefón:
0948 355 340, 02 455 29 080
E-mail:
Pobočky firmy BORMIS, s.r.o.
Bormis s.r.o. - Pezinok
 

Ďalšie informácie o firme

Predaj, distribúcia tovaru:
Náš sortiment tvoria: rukavice, pracovné odevy, pracovná obuv, okuliare, štíty, ochrana sluchu, ochranné prilby, bezpečnostné postroje,práce vo výškach, filtračné polomasky, respirátory proti prachu, odevy do vysokých teplôt a iné doplnky a príslušenstvo z produktov ochranných pracovných pomôcok (OPP). _____________________________________________________________________________________________ Medzi našimi produktami nájdete výrobky značiek: 3M, Peltor, Venitex, Panoply, Lanex, Protekt, JSP, E.A.R., Uvex, Elstrote, Heckel, Adamant, Bennon.
Poskytované služby:
Výroba a predaj ochranných pracovných pomôcok.Taktiež zabezpečujeme vyšívanie a potlač na nami dodávané výrobky podľa Vašich požiadaviek.
Všeobecné informácie:
Naším cieľom je kompletné zabezpečenie ochrany Vás a Vašich zamestnancov pri práci. Nami dodávané ochranné pracovné pomôcky sú vhodné a prakticky využiteľné vo všetkých odvetviach priemyslu ale i na Vami vykonávané domáce práce. Snažíme sa napĺňať predstavy našich zákazníkov a naším tovarom chrániť vaše zdravie pri práci.

BORMIS, s.r.o.

Svätý Jur, Rulandská 17

90021

36747378

SK2022330640

Spoločnosť s ručením obmedzeným

6640 €

02.03.2007

2015: 215 032 EUR

Róbert Tomaškovič
Vklad: 6640 €

Róbert Tomaškovič

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.