Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

PRE NAŠE DETI s.r.o.

Špecializovaný obchod na detské kočíky, kočíky pre dvojičky, trojičky, súrodenecké kočíky, špeciálne pomôcky pre dvojčatá, autosedačky, detské stoličky, nosiče a šatky, fusaky, detské deky, nánožníky, slnečníky, tašky a pláštenky na kočíky, prebaľovacie pulty, detské ohrádky, detské zábrany, detské lehátka, hračky pre batoľa, novorodenca, hojdačky, šmýkačky, hračky pre deti za výhodné ceny.
Kontaktné údaje
Región:
Šaľa
 
Mlynská 455, 951 31 Močenok
Telefón:
0949 344 249, 0905 727 325
Pobočky firmy PRE NAŠE DETI s.r.o.
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Predaj, distribúcia tovaru:
detské a kojenecké potreby, autosedačky, kočíky pre deti, detské hračky, detské bicykle, odrážadlá, kolobežky, trojkolky, outdoor hračky na leto ako trampolíny, hračky do piesku, záhradné šmýkačky, záhradné domčeky pre deti ... Ponúkame overené značky ako Maxi Cosi, Romer, Chicco, Avent, Fisher Price, Mattel, Graco, Esprit, Klein, Smoby, Eisbärchen, detsky kocik, detske kociky, hracky, odrazadla, autosedacky...
Poskytované služby:
Rýchle spracovanie Vašej objednávky, bezpečné zabalenie a doručenie tovaru až k Vám domov je pre nás samozrejmosťou. Možnosť platiť na dobierku alebo cez internetbanking. Nízke poštovné, balné neúčtujeme. Možnosť vrátenia tovaru. Záručný a pozáručný servis, zapožičanie náhradného kočíka v prípade reklamácie či poruchy.
Všeobecné informácie:
Najširšiu ponuku súrodeneckých kočíkov na Slovensku, ale aj v Európe nájdete v našom online obchode pre deti. Sme pripravení Vám predviesť najpredávanejšie modely súrodeneckých kočíkov v prevádzke našej firmy, kde na Vás čaká 10 až 15 modelov.
Fotografie

PRE NAŠE DETI s.r.o.

Horná Kráľová, Malá Kráľová 124

95132

44468105

SK2022714067

Spoločnosť s ručením obmedzeným

29.10.2008

2016: 588 834 EUR

Iveta Siládiová, vklad: 5000 EUR

Vladimír Siládi

Iveta Siládiová

4

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.