Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

KEED, s.r.o. - montáž nábytku, podláh a kuchýň na mieru

Spoločnosť KEED, s.r.o. bola založená v roku 2007 za účelom poskytovania kvalitných služieb v oblasti odbornej montáže nábytku, dopravy a sťahovania v rámci celej Slovenskej republiky a Rakúska.

Čo to znamená? Okrem dovozu a manipulácie s nábytkom Vám ho pri montáži prispôsobíme Vašim presným požiadavkám (demontovanie parketových líšt, aby bol nábytok rovno pri stene, vyrezanie otvorov do drevených zástien na zásuvky, batérie a pod.). K bodu bezpečne namontovaný nábytok - napríklad vysoké spálňové skrine, vitríny atď, po dohode so zákazníkom ich pripevníme o stenu z dôvodu možného prevrátenia.

Ponúkame profesionálny a ústretový prístup. Naši zamestnanci sú školení podľa nemeckého štandardu a kvality.

Aj vďaka tomu sa dnes môžeme pochváliť bohatou a spokojnou klientelou, ako sú rakúske koncerny kika, Leiner a Ikea.
Kontaktné údaje
Región:
Trnava
 
Pri Kalvárii 16, 917 01 Trnava
Telefón:
0917 623 915, 0907 708 964
E-mail:
Pobočky firmy KEED, s.r.o. - montáž nábytku, podláh a kuchýň na mieru
OBJEDNÁVKY - Trnava
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Poskytované služby:
Dovoz nábytku od výrobcu (predajcu) na miesto montáže, Vyloženie a vynesenie nábytku do bytu či objektu, Rozbalenie a likvidácia obalových materiálov, Montáže všetkých druhov nábytku ( kuchynské linky, obývacie zostavy, spálňový nábytok, kúpelňový nábytok, šatníky ), Elektroinštalácie, Inštalácie sanitárnych zariadení, Plánovanie montážii, Montáž podlahových krytín: drevené parkety, laminátové podlahy, Montáž moderných tieniacich systémov pre terasy a záhradu
Všeobecné informácie:
Ponúkame Vám kompletný "all inclusive servis" od prepravy tovaru (nábytku) od predajcu, cez vynesenie tovaru na miesto montáže, rozbalenie a likvidácia obalových materiálov a následnú profesionálnu montáž všetkých druhov nábytku. (kuchynské linky, obývacie zostavy, spálňový nábytok etc.) Naše služby ponúkame nielen firmám (veľké objekty, ako sú rôzne bytové domy a štvrte), ale aj súkromným osobám, čo sú menšie a malé zákazky na objednávku. Vážime si každého zákazníka - vložte Vašu dôveru do našich služieb, neobanujete.
Fotografie
 

KEED, s.r.o.

Trnava, Pri Kalvárii 16

91701

36777650

SK2022379964

Spoločnosť s ručením obmedzeným

16.05.2007

2015: 1 080 425 EUR

Eva Kalkan, vklad: 3350 EUR

Ergül Kalkan, vklad: 3350 EUR

Eva Kalkan

Ergül Kalkan

40

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.