Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

Unikol s.r.o. - prívesy, ťažné zariadenia

Prívesy, ťažné zariadenia. Výroba, predaj a servis prívesných vozíkov. Ponúkame širokú ponuku brzdených a nebrzdených prívesov v rôznych typových prevedeniach. Ďalej poskytujeme: autorizovanú montáž ťažných zariadení, predaj náhradných dielov a požičovňu prívesov.
Kontaktné údaje
Región:
Vranov nad Topľou
 
Tehelná 64, 093 03 Vranov nad Topľou - Čemerné
Telefón:
0903 637 683, 057 / 44 255 46
Fax:
057 / 44 255 46
E-mail:
 

Ďalšie informácie o firme

Výroba, montáž tovaru:
Okrem širokého programu výroby prívesov ponúkame aj doplnkový program kovovýroby. Na objednávku pre zahraničného klienta vyrábame prívesové diely, ktoré sa ďalej distribuujú v rámci EÚ, realizovali sme výrobu stojanov na prepravu okien a skla a iné.
Predaj, distribúcia tovaru:
Prívesy, Typové prevedenia prívesov: * plošinové prívesy * válnikové prívesy * skriňové prívesy * sklápače * špeciálne prívesy na prevoz malých lodí, vodných a snežných skútrov, štvorkoliek, motoriek a osobných áut. Kompletnú ponuku nájdete v našom e-shope, kde nakúpite: Prívesné vozíky; Disky; Pneumatiky; Kolesá; Nápravy; Komponenty náprav; Ložiská náprav; Koncové svetlá; Obrysové svetlá a odrazky; Zásuvky, zástrčky, redukcie, kabeláže; Nájazdové brzdy; Prívesové kĺby; Pánty; Uzávery bočníc; Podlahové oká; Navijáky; Tlmiče; Blatníky; Oporné kolesá a nohy; Brzdové lanká + príslušenstvo; Brzdové obloženia; Nájazdové lyžiny hliníkové; Zakladacie kliny; Doplnky k prívesom; Krycie siete na prívesy; Uzamykanie prívesu; Podlaha prívesov - preglejka; Doplnky k plachtám; Doplnky k lodným prívesom; ATC Stabilizačný systém; Meniče napätia
Poskytované služby:
Pre našich zákazníkov poskytujeme služby autorizovanej montáže a predaja ťažných zariadení na všetky značky osobných a úžitkových automobilov, ponúkame servis a opravy prívesov vlastných aj prívesov iných výrobcov. Našim prvoradým cieľom je vypočuť potreby a požiadavky našich zákazníkov a v súlade s našimi dlhoročnými skúsenosťami Vám radi poradíme a ponúkneme najlepšie riešenie Vášho prívesného vozíka za prijateľné ceny.
Všeobecné informácie:
Neustále sa snažíme zdokonaľovať náš výrobný program čoho dôkazom je aj získanie certifikátu manažérstva kvality ISO 2001 TUV SUD Slovakia od roku 2007.
Fotografie

UNIKOL spol. s r.o.

Vranov nad Topľou, Tehelná 64

09303

31670873

SK2020527696

Spoločnosť s ručením obmedzeným

22.04.1993

2015: 748 210 EUR

Martin Kolesár, vklad: 3320 EUR

Jozef Kolesár, vklad: 3320 EUR

Martin Kolesár

Jozef Kolesár

7

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.