Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

TATRASVIT SVIT - SOCKS, a.s.

TATRASVIT SVIT-SOCKS, a.s. je priamym pokračovateľom tradície pletiarskej výroby vo Svite. Pančuchové výrobky sú v súčasnosti vyrábané na moderných pletiarskych, konfekčných a úpravárenských strojoch, ktoré umožňujú výrobu technologicky náročných výrobkov zodpovedajúcich najvyšším technickým a estetickým požiadavkám zákazníkov.

Výrobný sortiment obsahuje širokú škálu pánskych a dámskych výrobkov od štandardných po luxusné, ako aj výrobky určené na špeciálne účely ako sú športové, zdravotné, pracovné a iné. Súčasťou výrobného programu sú aj detské výrobky a pančuchové nohavice.

Vo výrobe sú používané kvalitné prírodné materiály bavlna, vlna a moderné syntetické materiály. Ako sú polyamid, polyester a polypropylén.

Vysoké úžitkové vlastnosti výrobkov zabezpečuje používanie špeciálnych funkčných a elastických materiálov a aplikácie špeciálnych úprav.

Podstatná časť produkcie je určená zahraničným odberateľom.

Od roku 1999 je firma držiteľom certifikátu ISO 9001.
Kontaktné údaje
Región:
Poprad
 
Mierová 1, 059 21 Svit
Telefón:
052 712 61 11, 052 775 67 39
Fax:
052 775 66 27
Pobočky firmy TATRASVIT SVIT - SOCKS, a.s.
 

Ďalšie informácie o firme

Predaj, distribúcia tovaru:
Elegantné pánske ponožky WALKER, Pánske ponožky, Dámske ponožky, Kojenecké ponožky, Detské ponožky, Detské pančuchové nohavice, Športové ponožky, Zdravotné ponožky, Podporné podkolienky s kompresiou, Termo ponožky a podkolienky, ponozky
Fotografie

TATRASVIT SVIT - SOCKS, a.s.

Svit, Mierová 1

05921

31707289

SK2020517312

Akciová spoločnosť

5791607,2000 €

29.03.1995

2016: 5 734 357 EUR

Marta Boržíková

Ondrej Alexaj

Marián Beck

Igor Antal

Mária Kostrošová

Peter Stupka

Boris Trčka

Ján Profant

Výčapy, Výroba cestovín, Ubytovacie služby, Výroba polotovarov, Preklady a tlmočenie, Výroba čaju a kávy, Faktoring a forfaiting, Hydroizolačné práce, Vedenie účtovníctva, Administratívne práce, Výroba droždia a octu, Sprostredkovanie obchodu, Pomocné stavebné práce, Technik požiarnej ochrany, Demolačné a zemné práce, Podnikateľské poradenstvo, Prenájom hnuteľných vecí, Výroba pančuchových výrobkov, Správa registratúrnych záznamov, Sprostredkovanie služieb a dopravy, Maloobchod s potravinárskym tovarom, Veľkoobchod s potravinárskym tovarom, Výroba kakaa, čokolády a cukroviniek, Poradenská činnosť v oblasti sporenia, Maloobchod v rozsahu voľných živností, Maľovanie, lakovanie a sklenárske práce, Prevádzkovanie telovýchovných zariadení, Veľkoobchod v rozsahu voľných živností, Reklamná, propagačná a inzertná činnosť, Nepravidelná neverejná osobná cestná doprava, Sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľností, Zásielkový predaj v rozsahu voľných živností, Inžinierska činnosť v rozsahu voľných živností, Sprostredkovanie a organizovanie športových podujatí, Rozpočtové práce v stavebníctve - kalkulácia stavieb, Stáčanie prírodnej minerálnej a pitnej vody do fliaš, Výroba úpletov, pleteného ošatenia, odevov a bielizne, Skladovanie s výnimkou prevádzkovania verejných skladov, Výroba homogen. potrav. prípravkov a diétnych potravín, Činnosť účtovných, organizačných a ekonomických poradcov, Kúpa potravinárskeho tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja, Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom, Výroba potravinárskych koncentrátov a i. upravených potravín, Prevádzkovanie zariadení slúžiacich regenerácii a rekondícii, Poradenská činnosť v oblasti ochrany a tvorby životného prostredia, Prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním aj iných než základných služieb spojených s prenájmom, Predaj na priamu konzumáciu: a/ nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, vína a destilátov b/ zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy c/ tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál, ak na ich priamu konzumá- ciu nie je k dispozícii viac ako 8 miest d/ jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok.

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.