Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

SPOTLIKE - nechajte vašu Wi-Fi zarábať!

Spotlike pomáha udržiavať kontakt s každou osobou, ktorá navštívila vaše priestory a pripojila sa na vašu Wi-Fi sieť. Vďaka Spotlike vám bude vaše Wi-Fi zarábať!

KONTAKT S KLIENTOM:
Získate možnosť kontaktovať ľudí, ktorí už navštívili vašu prevádzku a pripojili sa na vašu Wi-Fi sieť. Teraz nastáva čas dať mu dôvod, aby sa k vám opäť vrátil. V tomto vám jedinečne môže pomôcť práve Spotlike. Pošlite svojim zákazníkom kupóny, pozvánky, prieskumy atď

SOCIÁLNE SIETE:
Po prihlásení môžete propagovať vašu Facebook stránku. Budete získavať viac fanúšikov a vybudujete si svoju vlastnú, pre vás podstatnú, komunitu!

REKLAMA:
Spotlike poskytuje reklamné plochy, ktoré môžete používať pre vlastné potreby úplne ZDARMA.

REMARKETING:
Každá osoba, ktorá sa pripojí do vašej siete, bude označená Facebook pixelom, na základe čoho budete môcť vytvoriť remarketing zameraný na ľudí, ktorí naozaj navštívili vaše priestory.

ZĽAVY:
Klientom, ktorí navštevujú vašu prevádzku, môžete ponúknuť zľavy, ktoré môžu využiť pri navštívení vašej prevádzky!

BRENDING:
Vzhľad úvodnej stránky je totožný s vašou značkou. Šablóny môžete meniť od závislosti vašich propagačných akcií a podujatí.

VZHĽAD:
Spotlike vám poskytuje možnosť lepšie spoznať vášho klienta a jeho potreby, vďaka čomu budete môcť v budúcnosti efektívnejšie vytvárať svoje reklamy.

ŠTATISTIKY:
Údaje získané pomocou Spotlike vás možno až zaskočia! Zistite odkiaľ vaši klienti pochádzajú, akého sú pohlavia, ako sú starí a množstvo ďalších údajov, ktoré vám pomôžu prispôsobiť vašu ponuku ich potrebám. Počúvanie a sledovanie potrieb klientov je nevyhnutné pre úspešné podnikanie.

Kontaktné údaje
Región:
Brezno
 
M.R.Štefánika 31, 977 01 Brezno
Telefón:
0911 922 944
 

Ďalšie informácie o firme

Predaj, distribúcia tovaru:
Wi-Fi, Wifi, router, aplikácie
Všeobecné informácie:
Tento program je určený pre PR agentúry, marketing, spoločnosti pre výpočtovú technológiu a bezdrôtové siete, ktoré hľadajú extra produkt na predaj. Staňte sa našim partnerom a ZARÁBAJTE S NAMI.

HOTEL ĎUMBIER, s.r.o.

Brezno, M.R.Štefánika 31

97701

36050903

SK2020084957

Spoločnosť s ručením obmedzeným

18.10.2001

2015: 306 543 EUR

Zuzana Čunderlíková, vklad: 996 EUR

Jaroslav Čunderlík

Jaroslav Čunderlík, vklad: 5643 EUR

15

Prieskum trhu, Zemné práce, Reklamná činnosť, Služby autoumyvárne, Sprostredkovanie dopravy, Pomocné stavebné práce, Predaj jedov v maloobchode, Prenájom motorových vozidiel, Inzertná a propagačná činnosť, Prevádzkovanie čerpacích staníc, Sprostredkovanie obchodu a služieb, Výroba a ozvučenie videozáznamov, Ubytovacie služby v rozsahu voľných živností, Usporiadanie kultúrnych a spoločenských podujatí, Prevádzkovanie zábavných a nevýherných prístrojov, Prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živností, Vykonávanie školení a kurzov v rozsahu voľných živností, Organizovanie školení a kurzov v rozsahu voľných živností, Správa nehnuteľností a majetku na základe honoráru alebo kontraktu, Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti, Kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti, Predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy, Predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál, Predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov, Prenájom nehnuteľností vrátane bytového hospodárstva s poskytovaním aj iných než základných služieb spojených s prenájmom, Ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 4, Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne.

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.