Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

Tanečný klub „Danube“

Ako jediný subjekt v oblasti spoločenského tanca v SR sa zaoberáme výučbou tanca detí, mládeže i dospelých s rôznym druhom postihnutia:

telesným (najmä vozíčkari)
mentálnym
sluchovým
zrakovým
viacnásobným

Občianske združenie TANEČNÝ KLUB „DANUBE“ BRATISLAVA je neziskovou mimovládnou organizáciou, ktorá sa už vyše 18 rokov orientuje na integračné aktivity pohybovo-tanečného a výtvarného charakteru pre zdravých a postihnutých ľudí (telesne postihnutí – vozičkári, mentálne, sluchovo, zrakovo a viacnásobne postihnutí). V súčasnosti máme okolo 200 aktívnych členov z komunít zdravých ľudí i ľudí s postihnutím vo veku od 4 – 60 rokov.

Kontaktné údaje
Región:
Bratislava
 
Janotova 14, 841 05, Bratislava
Telefón:
0265426071
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Poskytované služby:
Všeobecná pohybovo-tanečná príprava pre deti od 4 do 7 rokov _______________________________________________________________________________________________ Všeobecná pohybovo-tanečná príprava pre deti od 8 do 11 rokov _______________________________________________________________________________________________ Spoločenský tanec – tanečný šport (od 6 rokov) _______________________________________________________________________________________________ Štandardné tance (Waltz, Valčík, Tango, SlowFoxtrot, Quickstep) _______________________________________________________________________________________________ Latinsko–americké tance (Samba, Cha-cha, Rumba, Pasodoble, Jive) _______________________________________________________________________________________________ Hobby vysokoškolská sekcia (spoločenské tance a protokol) _______________________________________________________________________________________________ Hobby senior klub (spoločenské tance od 25 rokov do X rokov) _______________________________________________________________________________________________ Flowin _______________________________________________________________________________________________ Zumba
Všeobecné informácie:
Intenzívne pôsobíme a spolupracujeme s našimi partnerskými zariadeniami: ŠŠ na Dolinského ul. v Bratislave, ZPMP ECHO, TK „ANITA“ Žarnovica, DSS GAUDEAMUS Bratislava, TK „Mosty“ Žiar nad Hronom.
Fotografie

Tanečný klub Danube Bratislava

Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Janotova 14

84105

30809886

Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)

04.11.1994

Zaradenie v kategóriách

Tanec, výuka tanca

,

Záujmové krúžky

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.