Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

nanoTECH s.r.o.

Spoločnosť nanoTECH s.r.o. je obchodno-servisná spoločnosť pôsobiaca v oblasti IT, zameraná na predaj a služby spojené s dodávkou a inštaláciou technológií, SW vybavenia, spotrebného tovaru a doplnkov vrátane následnej starostlivosti o plynulý chod zariadení.
Kontaktné údaje
Región:
Prešov
 
Veselá 2, 080 01 Prešov
Telefón:
051 / 452 5360
Pobočky firmy nanoTECH s.r.o.
citycomp - Prešov
 

Ďalšie informácie o firme

Predaj, distribúcia tovaru:
Pre našich partnerov zabezpečujeme dodávky v oblasti: Kancelárskych zariadení - stroje a zariadenia spoločne so zabezpečením dodávok kancelárskeho papiera, spotrebného materiálu a médií (tlačiarne, kopírky, scanery, skartovače,atď...) Výpočtovej techniky - zabezpečujeme optimálny výber počítačového vybavenia, notebookov a ostatných periférií s ohľadom na finančnú aj úžitkovú efektívnosť zákazníka
Poskytované služby:
SERVISNÁ ČINNOSŤ: Servis zariadení - záručný aj pozáručný servis na všetky dodané zaradenia. Autorizovaný servis - kancelárskej techniky zn. Brother. Pravidelný profylaktický servis – redukuje nepredvídateľné poruchy a výpadky zariadení a teda aj nežiadúce prestoje. Drôtové aj bezdrôtové siete – návrh a realizácia infraštruktúry, Financovanie - zabezpečujeme operatívny aj finančný leasing IT zariadení a viazaných služieb. Registrácie domén a webhosting Sme je viacnásobne oceneným/registrovaným obchodným a servisným partnerom vedúcich technologických spoločností a autorizovaným partnerom lokálnych distribúcií vo viacerých oblastiach: - Hardware: Acer, Asus, BenQ , DELL, HP, Intel, iiYama, Lenovo, LG, Logitech, Samsung, Western Digital - Office technika: Brother, Canon, Kyocera, Lexmark, Peach - Elektronika: LG, Samsung, HTC - Siete (network): Zyxell, D-Link - Internet konektivita: Slovanet - Software: Microsoft, Eset, Acronis, Informačné systémy: ABRA, POHODA - Fiškálne moduly: Wincor-Nixdorf, VAROS
Všeobecné informácie:
Sortiment tovaru a produktov ponúkame aj formou predaja v klasickej „kamennej“ predajni a v eshope. Predajňa spoločnosti – „citycomp“ so sídlom v NC OPAL, (Prešov-Sekčov) slúži pre predaj tovarov bežným maloobchodným spotrebiteľom a zároveň ako sklad a servisné pracovisko.

nanoTECH s.r.o.

Prešov, Veselá 2

08001

43798608

Spoločnosť s ručením obmedzeným

01.11.2007

2015: 175 555 EUR

Karol Činčera

Karol Činčera, vklad: 6639 EUR

4

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.