Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

MASCHINENRING Slovensko s.r.o.

Čistenie komunikácií, letná a zimná údržba komunikácií, ciest a chodníkov, parkovísk, údržba zelene, kompostovanie.
Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2008 a nadväzuje na vyše 50-ročné skúsenosti materskej firmy. Jej činnosť možno rozdeliť do nasledovných oblastí:

• agrárne služby,
• lesné služby,
• bioenergia,
• starostlivosť o zeleň,
• zimná údržba,
• a personálny lízing.
Dvomi hlavnými oblasťami, na ktoré sa spoločnosť v počiatočnej fáze zameriava, sú starostlivosť o zeleň a zimná údržba.
Hlavnými zákazníkmi, ktorí využívajú služby spoločnosti Maschinenring sú podnikateľské subjekty, obchodné reťazce, priemyselné parky, obce a i. Dlhoročné obchodné vzťahy sú znakom obojstranne výhodného partnerstva.

Hlavným cieľom firmy je ponúknuť kvalitné služby prostredníctvom poľnohospodárov, a tým im zabezpečiť atraktívny vedľajší príjem.
Kontaktné údaje
Región:
Šaľa
 
Murgašova 27, 927 01 Šaľa 1
Telefón:
031 770 50 09, 0911 444 357
Fax:
031 770 50 09
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Poskytované služby:
Pre Maschinenring nie je zima žiadny problém. Vyškolení spolupracovníci nastupujú do akcie včas, sú strojovo náležite vybavení a plní entuziazmu. Ich práca zahŕňa nasledovné činnosti: • odhŕňanie a odvoz snehu, • posyp chemickými látkami a inertným materiálom, • odstránenie poľadovice, • odstraňovanie cencúľov, • odpratávanie snehu z plochých striech a i. Výkon silných strojov spájame s kvalitou ručnej práce a to vždy včas. Samozrejmosťou po skončení zimnej sezóny je odstránenie zvyškov z udržiavanej plochy a jej dôkladné vyčistenie. Staráme sa o parkoviská, príjazdové a výjazdové cesty, ulice, chodníky, kruhové objazdy, zastávky, zásobovacie zóny, schody – jednoducho si poradíme so všetkými typmi pozemných komunikácií. Charakterizuje nás rýchle nasadenie, vysoká úroveň služieb a pokrytie celého územia Slovenska.
Všeobecné informácie:
Maschinenring (MR) zabezpečuje udržateľné zárobkové a existenčné možnosti a tým aj budúcnosť ľudí na vidieku, najmä poľnohospodárov. Veľa spolupracovníkov si v Maschinenringu nájde zdroj vedľajšieho príjmu. Na jednej strane sa tým udržia pracovné miesta na vidieku, na druhej strane sa vo vidieckom priestore využije ľudský potenciál z poľnohospodárstva a lesného hospodárstva. S našimi službami sa staráme o to, aby sa zachovali poľnohospodárske subjekty, zaistili pracovné miesta na vidieku a vytvorili nové príjmové možnosti. Pridaná hodnota ostáva v regióne. Vidiek je aktívnejším a atraktívnejším životným a hospodárskym priestorom. K tomu, aby to tak ostalo aj v budúcnosti, prispievame svojim podielom.
Fotografie

Maschinenring Slovensko s.r.o.

Šaľa, Murgašova 27

92701

44883757

SK2022863205

Spoločnosť s ručením obmedzeným

15000,0000 €

29.07.2009

2015: 603 571 EUR

Maschinenring Personal und Service eGen

, vklad: 14250 EUR

Adrián Andódi, vklad: 750 EUR

Adrián Andódi

Oliver Rous

15

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.