Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

Aréna Mariána Gáboríka - hokejová škola

Aréna Mariána Gáboríka Vám okrem hotela, ľadovej plochy a fitness centra ponúka aj kaviareň spojenú s reštauráciou. Ako v celom areály tak aj v reštaurácii to žije hokejom, či už výhľadom na ľadovú plochu alebo pohľadom na steny, ktoré zdobia hokejové dresy najznámejších slovenských hviezd NHL. Z dôvodu dopytu po teplej strave sme pre Vás v reštaurácii pripravili možnosť stravovania v podobe celo-denného menu zloženého z 3 a viac jedál.
Kontaktné údaje
Región:
Trenčín
 
Obchodná 31, 911 05 Trenčín
Telefón:
032 7445326, 032 7445325
Fax:
032 7445327
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Poskytované služby:
hokejová škola, fitness centrum, posilovňa, hokej
Všeobecné informácie:
Marián Gáborík je prvým športovcom, ktorý investoval viac ako 50 miliónov slovenských korún na výstavbu zimného štadióna. Na takýto skutok človek potrebuje nielen odhodlanie, ale veľkú lásku k hokeju a najmä zmysel pre obetovanie sa druhým. Najprv to bol iba sen, ale v júli 2004 bol položený základný kameň stavby, ktorá od 1.7.2005 dostala názov MG Rink malý zimný štadión Mariána Gáboríka. Slúži trenčianským športovcom, verejnosti a športovým záujemcom. 1.3.2011 bolo otvorené rozšírené fitness centrum o Aeróbnu Zónu. Pribudli aj 2 nové soláriá (vertikálne a horizontálne). O pár dní na to otvárame ďalšiu časť našej vynovenej arény - 17 nových klimatizovaných izieb. Ubytovanie sme tak rozšírili z pôvodných 6 na 23 izieb.
Fotografie

MG RINK, s.r.o.

Trenčín, Obchodná 31

91105

36342165

SK2021941152

Spoločnosť s ručením obmedzeným

04.02.2005

2016: 903 479 EUR

Pavol Gáborík, vklad: 995 EUR

Branislav Gáborík, vklad: 995 EUR

Marián Gáborík

Pavol Gáborík

Marián Gáborík, vklad: 7966 EUR

Branislav Gáborík

22

Reklamné činnosti, Prenájom športových potrieb, Čistiace a upratovacie práce, Oprava a servis športových potrieb, Predaj nápojov na priamu konzumáciu, Prevádzkovanie športových zariadení, Organizovanie kurzov, seminárov, školení a prednášok, Ubytovacie služby bez prevádzkovania pohostinských činností, Sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností, Organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí, Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu, Prenájom nehnuteľností spojený s inými než základnými službami, Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností (maloobchod), Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností (veľkoobchod), Predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál, Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach, Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, Výkon špecializovaných činností v oblasti telesnej kultúry - tréner ľadového hokeja, Ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 4, Skladovanie, Prenájom hnuteľných vecí, Prevádzkovanie výdajne stravy, Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby, Spracovanie a konzervovanie zemiakov, ovocia a zeleniny, Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne.

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.