Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

Profišport

Špecializovaná predajňa na turistiku a volný čas v Pezinku.Ponúkame našim zákazníkom široký sortiment kvalitných produktov pre letné i zimné športy a turistiku, ktoré v iných obchodoch nájdu len zriedka. Sme tím športovcov, ktorý sa snaží vlastné skúsenosti zo sveta športu posunúť k Vám. Reprezentujú nás Top značky zaručenej kvality. Radi Vás privítame v našej predajni, kde sa môžete sami presvedčiť o širokom výbere ponúkaného tovaru.
Kontaktné údaje
Región:
Pezinok
 
Holubyho 28 (OC PLUS na prvom poschodí), 902 01 Pezinok
Telefón:
0948 066 273
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Predaj, distribúcia tovaru:
BICYKLE ( DEMA, MAYO, NEUZER, Príslušenstvo pre bicykle ), KEMPING ( Stany, Spacie vaky, Nože a príslušenstvo ), LEZECKÁ VÝSTROJ ( Lezačky, VIA feratove sety, Laná, Úväzky, Karabíny, Magnézium ), OBUV ( Sandále Nordblanc, Športová obuv SALOMON ), PONOŽKY ( Ponožky Bridgedale ), BUNDY ( Športové bundy Loap WALKER )
Poskytované služby:
PORADENSTVO ( Starostlivosť o obuv, Výber veľkosti bicykla, Technológie, Pranie funkčného oblečenia, Správne nastavenie batohu )
Všeobecné informácie:
Športová obuv: Turistické topánky do prírody, Kopačky, Tenisky aj maratónky, Športové topánky do mesta, Športové sandále, Korčule kolieskové aj ľadové; Športové odevy: Športové oblečenie do prírody, do hôr, na šport aj do mesta; Oblečenie pre ženy, mužov aj deti; Vybavenie a doplnky pre šport: Vybavenie pre turistiku, horolezectvo, futbal, tenis, hokej, korčuľovanie, beh, cvičenie, skoro pre všetky športy; Športové trofeje: Poháre, Medaile, Plakety, figuríny, Diplomy, Štítky, Gratulácie jubilantom, Firemné darčeky
Fotografie

Marián Valovič - Profišport

Trnava, A. Žarnova 27

91701

33221618

Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri

14.06.1994

4

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.