Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

Loco Expo, s.r.o.

Firma bola založená v roku 1993. Od polovice roku 1993 začala zabezpečovať technickú realizáciu výstav a veľtrhov na všetkých výstavných podujatiach organizovaných Výstaviskom TMM a.s. v Trenčíne.

Spoločnosť začala budovať rast firmy na kvalite a rýchlosti poskytovaných služieb. Už v priebehu prvého roku firma vytvorila základ spokojných zákazníkov, čo potvrdzuje i to, že pre Výstavisko TMM a.s. zabezpečovala technickú realizáciu na Slovensku i na medzinárodných podujatiach celých sedem rokov, až do roku 1999. Na väčšine týchto podujatí sa podieľala i projektovým spracovaním.

Spoločnosť sa v priebehu rokov vyprofilovala na generálneho dodávateľa technickej realizácie pre Výstavisko TMM, a.s.. V priebehu svojej činnosti firma LOCO Expo získala skúsenosti s výstavbou expozícií, správou a servisom výstav. Od roku 1994 organizovala výstavu INTERSTONE a od roku 1996 výstavu STAV-BAU.

Počiatočné zameranie spoločnosti sa začalo dynamicky meniť v prospech kompletných služieb v oblasti výstavníctva po celom území SR i mimo neho.

V posledných rokoch sa zameriavame na zákazkovú výstavbu expozícií. Celkové riešenia sú výsledkom dialógu so zákazníkom o jeho potrebách i možnostiach.
Kontaktné údaje
Región:
Trenčín
 
K výstavisku 623, 91101 Trenčín
Telefón:
032/7440240, 00421905716074
Fax:
032/7430707
 

Ďalšie informácie o firme

Výroba, montáž tovaru:
návrh stánku, montáž, vybavenie stánku, grafika, demontáž
Poskytované služby:
Realizácia a zabezpečenie výstav a výstavných stánkov v Slovenskej republike aj v zahraničí. Vybavenie prezentačných miestností, lepená grafika na autá,vybavenie stánku včetne potrebami do kuchynky. TECHNICKÁ REALIZÁCIA (poradenstvo, projektové spracovanie; scanovanie, úprava; rezaná grafika; stolárske práce pre výstavné expozície) VYBAVENIE EXPOZÍCIÍ (technické vybavenie OCTANORM, rampa ALUR; stoličky; stoly; skrinky; elektrospotrebiče; drobné vybavenie; kvety živé a umelé)
Všeobecné informácie:
Disponujeme tisíc metrami štvorcovými výstavníckeho systému OCTANORM s kompletným vybavením nábytku, kuchyniek, kvetinovej výzdoby i drobného vybavenia. V rámci komplexnosti služieb zaisťujeme grafické i stolárske práce na expozíciách i mimo nich. výstava, výstavy, výstavný stánok, výstavné stánky, grafika, prezentácia

LOCO Expo, s.r.o.

Trenčín, K Výstavisku 623

91101

36300861

SK2020175520

Spoločnosť s ručením obmedzeným

94672,0000 €

05.12.1997

2016: 267 325 EUR

Zdenka Porubanová

Matúš Poruban, vklad: 23668 EUR

Miloš Poruban, vklad: 23668 EUR

Marek Poruban, vklad: 23668 EUR

Zdenka Porubanová, vklad: 23668 EUR

15

Zámočníctvo, Reklamné činnosti, Vodoinštalatérstvo, Sústružnícke práce, Sprostredkovanie obchodu, Vydavateľské činnosti, Prevádzkovanie parkovísk, Prenájom motorových vozidiel, Výskum trhu a verejnej mienky, Prenájom priemyselného tovaru, Sprostredkovateľská činnosť, Maloobchodný predaj pohonných hmôt, Predaj dvojstopových motorových vozidiel, Správa trhovísk, tržníc a príležitostného trhu, Maloobchod so zmiešaným tovarom mimo riadnej predajne, Prípravné práce pre stavbu v rozsahu voľnej živnosti, Výstavnícka činnosť - realizácia výstav a veľtrhov, Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied, Prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personálu, , Výroba produktov z betónu a cementu s výnimkou stavebných produktov, Predaj súčiastok a príslušenstva dvojstopových motorových vozidiel, Inštalácia a opravy elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie, Organizovanie a realizovanie kultúrno - spoločenských podujatí, výstav a veľtrhov, Čistiace a upratovacie práce, čistenie textílií a kobercov / mimo chemického čistenia /, Nákladná cestná doprava vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3, 5 t vrátane prípojného vozidla, Činnosti v oblasti nehnuteľností - sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností, Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných ohlasovacích živností, Kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností v rozsahu voľných ohlasovacích živností, Podnikateľské poradenstvo a poradenské služby (s výnimkou činnosti ekonomických, účtovných, organizačných a daňových poradcov ako i takých činností, ktoré vyžadujú osobitné povolenie či licenciu ).

Zaradenie v kategóriách

Veľtrhy a výstavy

,

Atypický nábytok

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.