Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

KA-NA-PY INTERIÉR, s.r.o.

Spoločnosť KA-NA-PY interiér, s.r.o. už od roku 2002 úspešne mení Vaše byty, domy, či kancelárie.

Spoločnosť Kanapy Interiér s.r.o. vzikla v roku transformáciou firmy KA-NA-PY, ktorej činnosťou od roku 1992 bolo pokladanie kobercov, šitie záclon a čalúnnické služby. Už v tomto období sa spoločne so svojou dcérskou spoločnosťou Kanapy Interiér kontrakt s.r.o. úspešne etablovala na slovenský trh a výrazne sa podiela na realizáciach projektov ako dodávateľ podlahových krytín a dverí.

Svoje produktové portfólio, v ktorom sú zastúpené koberce /celoplošné, kusové/, podlahy /drevené, masívne, laminátové/, povlakové krytiny /PVC,linoleum, kaučuk/, interiérové dvere /drevené, ocelové/, závesné systémy, záclony, závesy, sme v roku 2004 doplnili o nábytok /kancelársky, bytový/, sedacie súpravy, kuchyne na mieru, šatníky, postele, doplnky, čím sme svoju činnosť rozšírili o komplexnú dodávku interiéru.

KA-NA-PY interiér ponúka zákazníkovi možnosť celkového riešenia v modernom showroome v Trnave na ploche 1000m2.
Kontaktné údaje
Región:
Trnava
 
Rybníková 10, 917 01 Trnava
Telefón:
0908 721 462, 033/55 16 838
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Predaj, distribúcia tovaru:
KOBERCE /celoplošné, kusové/, PODLAHY /drevené, masívne, laminátové/, POVLAKOVÉ KRYTINY /PVC,linoleum, kaučuk/, INTERIÉROVÉ DVERE /drevené, ocelové/, ZÁVESNÉ SYSTÉMY, ZÁCLONY, ZÁVESY, v roku 2004 sme doplnili NÁBYTOK /kancelársky, bytový/, SEDACIE SÚPRAVY, KUCHYNE NA MIERU, ŠATNÍKY, POSTELE, DOPLNKY
Poskytované služby:
Poradenstvo a návrhy interiérov, Montážne práce, Šitie záclon, závesov a dekorácií
Všeobecné informácie:
Okrem maloobchodného predaja prostredníctvom našej predajne na Rybníkovej 10 v Trnave, sa naša spoločnosť zaoberá realizáciami rôznych projektov. Naša spoločnosť realizovala zákazky vo viacerých štátnych, či finančných inštitúciách, obchodných spoločnostiach, obchodných centier, bytových a administratívnych objektoch, školách, v hoteloch a športových zariadeniach v rámci Slovenska a blízkeho zahraničia. Popri objektových dodávkach a realizáciach spoločnosť rieši individuálne potreby zákazníka – rodinné domy, byty, kancelárie.
Fotografie

KA-NA-PY INTERIÉR, s.r.o.

Trnava, Rybníková 10

91701

34143254

Spoločnosť s ručením obmedzeným

04.07.1996

2016: 2 251 249 EUR

Ľubica Siváková, vklad: 6970 EUR

Ivo Hrabalík, vklad: 1991 EUR

Ľubica Siváková

Attila Takáč

Attila Takáč, vklad: 995 EUR

20

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.