Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

Vivion, s.r.o.

Firma Vivion vznikla v roku 2004 so zámerom poskytovať služby zákazníkom v oblasti interiérového dizajnu.

Našou hlavnou činnosťou je návrh a zariadenie interiéru textilnými doplnkami.

Novinkou sú kompletné návrhy interiérov, od dispozičného riešenia, farebného zladenia až po poradenstvo pri výbere materiálov, nábytku a doplnkov.

Našou prácou sa snažíme skrášliť Váš interiér a dodať Vášmu domovu teplo.


Začiatkom roku 2008 sme pre Vás otvorili predajňu v Trnave, kde nájdete našu kompletnú ponuku, príjemný a kvalifikovaný personál, ktorý Vám s radosťou poradí.

Využite u nás služby interiérovej dizajnérky!

Ponúkame kompletné návrhy interiérov od dispozičného riešenia, farebného zladenia až po poradenstvo pri výbere materiálov, nábytku a doplnkov.
Kontaktné údaje
Región:
Trnava
 
Paulínska 20 ( Balakovo centrum, 1.poschodie ), 917 01 Trnava
Telefón:
0917 341 247, 0905 770 668
 

Ďalšie informácie o firme

Predaj, distribúcia tovaru:
Záclony a závesy / Garniže / Koľajničkové systémy / Rímske rolety a japonské steny / Tieniaca technika / Tapety / Bytový textil a doplnky ( posteľná bielizeň, plachty, vankúše, deky, uteráky, župany, obrusy, štóly, ... )
Poskytované služby:
Zameranie, návrh a kompletná realizácia okenných dekorácií priamo u vás doma / Riešenie atypických priestorov a okien / Šitie záclon, závesov, prehozov, vankúšov, sedákov a obrusov na mieru / Montáž garníž a koľajničkových systémov / Žehlenie a dekoračné práce / Pranie a čistenie textílii / Návrhy interiérov
Všeobecné informácie:
Neviete si poradiť s výberom záclon, garníž alebo vyriešiť zatienenie atypických okien? Napíšte alebo zavolajte a my vám radi s výberom pomôžeme priamo u vás doma. Prinesieme vzorky záclon, závesov, tapiet, garníž, koľajničkových systémov a vy si môžete vybrať v pokoji vášho domova. Zameriame si u vás všetko potrebné a následne ušijeme a vyrobíme na mieru. Montáž garníž, vyžehlenie a zavesenie záclon je samozrejmosťou.
Fotografie

Vivion, s.r.o.

Považská Bystrica, Mošteníkova 537/67

01701

36333409

SK2021789011

Spoločnosť s ručením obmedzeným

6638,7800 €

06.03.2004

2016: 84 444 EUR

Milan Zoreník, vklad: 4648 EUR

Jana Huszárová, vklad: 1992 EUR

Milan Zoreník

Jana Huszárová

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.